Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aerobic in Timisoara?
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Sanatate, Sport > Sport si Fitness
Alma
Fetele, vreau sa ma apuc de aerobic step, dar mi-e groaza sa merg singura...vrea cineva sa mearga cu mine din Timisoara? eu stau in calea girocului-martirilor si am aproape o sala despre care am auzit ca e f. buna si ieftina. astept raspuns.
pupici
vero2007
Buna! Si eu sunt din Timisoara si as vrea sa merg la aerobic dar eu nu am cu cine sa las copiii. eu am aici unde locuiesc o sala unde se face aerobic de doua ori pe saptamana si nici acolo nu ajung dar aspte sa vina mama la mine ca sa ma poata ajuta cu copiii si atunci cred ca ma apuc si de aerobic. Chiar daca nu am sa merg in zona in care locuiesti sper sa mai putem purta discutii pe net.Mi-ar placea f. mult mai ales ca abia m-am mutat in Timisoara si chiar am nevoie sa discut si eu cu cineva despre multe lucruri. 322.gif

Scuze chiar nu m-am uitat cand a fost postat mesajul a trecut cam mult timp.
angeldust
Bine ai venit la noi pe forum vero smile.gif

In ce zona stai in TM? Despre ce sala e vorba?
vero2007
Salutare inca o data. EU m-am mutat de curand in SANMIHAIUL ROMAN mai exact in UTVIN. La scoala de aici se face aerobic cu profesor specializat. programul e lunea si joia cate o ora. Am cerut parerea fetelor de aici care se duc la aerobic si sunt f. multumite si m-as duce si eu dar mai intai trebuie sa vina mama mea pe la mine ca sa ma pot duce ca nu am cu cine sa las copiii.Momentan fac acasa dupa un programel de opt minute pe calculator exercitii pentru abdomene si vreau sa ma apuc de WINSOR PILATES.Sa vedem ce rezultate o sa am.
clau73
ce as mai vrea sa merg si eu la aerobic sad.gif dar cu cine sa imi las piticu??
si am doua salii de aerobic linga mine!!! magindesc.gif
angeldust
Bine ai venit la noi Clau smile.gif

Cati ani are piticul tau? Nu poti aranja cu sotul/ mama/ soacra sau cineva sa il supravegheze o ora de 2-3 ori pe saptamana cat faci tu aerobic? O alta solutie ar fi sa iti faci rost de casete cu Aerobic, Tae-bo si Pilates si sa faci singura acasa, dupa caseta.
Fanny
pai cat de mic e... piticul?

o solutie e sa te unesti cu o alta mamica si sa faceti cu schimbul. tu ai grija de micutul ei cat ea face gimnastica si apoi are ea grija de copilasi, cat arzi tu niste calorii. smile.gif
divi2007
niste exercitii de pilates mi ar trebui si mie sa le fac acasa ametit.gif de unde le pot lua fara sa platesc blush.gif
angeldust
E ilegal sa le iei fara sa platesti biggrin.gif Cel putin e impotriva regulamentului ca eu sa te indemn la asa ceva pe forum biggrin.gif
Pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe PM biggrin.gif ( sa iti explic cum facem sa ti le imprumut, nu va ganditi la altceva duuuuamne fereste biggrin.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.