Help - Search - Members - Calendar
Full Version: As vrea sa fiu ca ea. Femei care sunt frumoase, impresioneaza prin ceva
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Pages: 1, 2, 3, 4
angeldust
Vad ca topicul cu masculii merge f bine... hai acu sa va vad ce gusturi aveti la femei. Adica nu ca orientarea voastra nu ar fi "straight" dar de ce sa nu recunoastem ca macar o data am spus" mama ce misto arata gagica aia". Asa ca aici bagam poze cu gagicile care ne impresioneaza prin frumusete, stil, personalitate.

Incep eu, efident tongue.gif

Gwen Stefani



Ala80
jessica alba

tits_herbert
Asta e topic de amageli laugh.gif
carrie30



Eu, cu dansa. blush.gif
tits_herbert
Surpriza Carrie kiss.gif
angeldust
hehe.....stiam carrie

De la Diana o astept pe sharon
invisible
sharon wub.gif

carrie30
Miss Condoleezzaaaaaa!!!
angeldust
zi si cine e ca habar n-am blush.gif ...nu e "condorita" aia sau cum ii zice? cred ca am scos o perla acu laugh.gif
catalina77
Nu prea e de urmat ca si exemplu dar imi place super mult cum arata biggrin.gif



Szimcsi
Hai sa va arat si eu cine imi place - LOVE of my life






Carrie, impartim aceeasi admiratie smile.gif
tits_herbert
deci invisible vrea sa fie femeie! :|
invisible
huh? de unde si pana unde aceasta concluzie?
tits_herbert
de la titlul topicului...
carrie30
Szimcsi, daca bagam tot ce avem cu Jolie, nu ne ajunge topicul, uh? laugh.gif
Ala80
si mie imi place angelina, dar nu am vrut sa o postez. o asteptam pe carrie smile.gif.
invisible
ah, well, da', ummm, nu am citit cu atentie titlu' topicului, da' recunosc, daca as fi fost femeie si as fi aratat ca miss sharon, nu mi-as fi plans soarta deloc biggrin.gif
tits_herbert
trebuie deschis si un topic pe invers laugh.gif daca femeiele ar fi vrut sa fie barbati si vice laugh.gif
fortelady
@angel: da, condolezza este
angelina jolie este intr-adevar extrem extrem de frumoasa; nu stiu ce i s-ar putea reprosa ca fizic. si nici din punct de vedere comportamental- s-a implicat enorm in problemele lumii a 3a, a adoptat copii...

inca o poza cu o doamna pe care o admir enorm (nu ca fizic, nu din punct de vedere al celebritatii) ci pt curaj si atitudine smile.gif
Carly Fiorina, CEO HP si artizanul marii fuziuni HP Compaq

Szimcsi
Carrie, noua ne-ar trebui un topic dedicat numai Angelinei kiss.gif
Fahnell
ce va place frate la nasoala aia de jolie?
e naspa cu spume. nu are nimic ,..da nimic. am n prieteni care nu o gasesc de nici un fel atragatoare
Ala80
De gustibus et coloribus non disputandum. smile.gif
fortelady
hihi. sa vad eu barbatul care ar refuza-o pe jolie daca ar intalni-o pe strada...
carrie30
Asa, si? Care e problema Fahnele? Ca nu avem aceleasi gusturi cu prietenii tai?

Na, inca una:

Fahnell
eu as refuza-o. cu siguranta
invisible
nici eu nu ma inscriu in fan club Angelina, e o tipa ok, da' nu are "acel ceva"... cel putin in ceea ce ma priveste. nesigur.gif Altii sunt liberi sa aiba parerile lor tongue.gif
tits_herbert
maica ce revelatie, sa aiba angelina doar fane si nici un fan?!? laugh.gif
carrie30
Sigur ca da, ia de mai luati una.

Fahnell
e falsa ca o pereche de adiadasi nikke copie chinezeasca ieftina dupa adidasii nike
claudia_electra
Nici mie nu-mi place Angelina, mai ales la fata...la corp e reusita, nu am ce zice. Dar stiti ce am auzit de curand? Ca a fost votata cea mai sexy femeie pentru femei. Cica intrebarea sondajului suna ceva de genul : daca ar fi sa va culcati cu o femeie (huh.gif), care ar fi aceea? Si Jolie e pe primul loc biggrin.gif. Deci cred ca are succes mai mare la femei decat la barbati laugh.gif/
fortelady
aviz amatorilor de scandal - aici nu e topicul "pro si contra angelina jolie" wink.gif este topicul despre femei care sunt frumoase, impresioneaza prin ceva... orice wink.gif
invisible
Sa recunoastem totusi, Angelina are cam tot ce isi doresc in general femeile, asta incluzandu-l pe Brad Pitt tongue.gif
carrie30
Bineinteles Forte, dar nah...
Sa imi pun poza? laugh.gif

Nu zau, Invi laugh.gif Ce le stii tu pe toate, ca un om mare laugh.gif
Fahnell
ok. pe mine ma impresioneaza..marioara murarescu si apoi la mare distanta maricica puica
fortelady
pai pune poza aici smile.gif si motivele biggrin.gif
carrie30
Mey, daca nu va place, am pus la poza zilei ceva miss-uri. laugh.gif
catalina77
Una bucata gagica cu dedicatie pentru Northstar kiss.gif

Anastacia

Fahnell
si imi plac naturistele de la vama veche. alea femei adevarate smile.gif)
Szimcsi
Nu se compara cu Angelina, dar merge si asta smile.gif

claudia_electra
Monica Belucci


si evideeent Adriana Lima (cu care am mai pus poze pe forum wink.gif )
invisible
offtopic: siretu' ala de la anestezia ma fascineaza.
Fahnell
monica beluccia da. aia imi place mult. lima e praf de copt...varza. papusa din carrfeour.
Ciresica
subscriu si eu la zeta jones si o adaug pe stone smile.gif
Diana.
O sa va dezmagesc, dar mie imi place foarte mult... Mona Musca! Si nu glumesc.
invisible
Diana... la "Women I'd like to look like" o nominalizezi pe Mona Musca?!?!!? nusepoate.gif
Diana.
Dap. Cu toata siguranta. smile.gif
Nu arata superb pentru o bunica?! smile.gif
fortelady
"to look like" - nu se traduce si "sa seman" ?
io recunosc, mi-ar place sa seman din anumite puncte de vedere cu anjelina si din altele cu madam Fiorina
invisible
ba da, tocmai, dar nu are sensul de "pe care le admir". smile.gif Si da, despre bunicute, tot respectul.
carrie30
Charlize Theron

Ciresica
inca una care mie imi place mult: milla jovovich smile.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.