Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ochelari de soare la moda
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Bijuterii, accesorii, parfumuri.
angeldust
Cica sezonul care vine vor fi foarte in voga ochelarii de soare cu rama de plastic.


Laryss_A
a doua pereche imi place mult indragostita.gif . in general imi ia o vesnicie pana gasesc o pereche sa imi placa si sa imi vina bine si uite asa trece vara. in cel mai fericit caz , gasesc unii care-mi plac si ii port in par pe post de bentita , sa nu zic ca nu sunt sic si nu am tongue.gif , ca pe nas tot nu mi se pare ca "ma prind".
geoo
QUOTE(Laryss_A @ Jan 19 2007, 02:04 PM) *
a doua pereche imi place mult indragostita.gif . in general imi ia o vesnicie pana gasesc o pereche sa imi placa si sa imi vina bine si uite asa trece vara. in cel mai fericit caz , gasesc unii care-mi plac si ii port in par pe post de bentita , sa nu zic ca nu sunt sic si nu am tongue.gif , ca pe nas tot nu mi se pare ca "ma prind".



Yeap Yeap....e super a doua pereche......angel, stii cumva si firma....sau de unde l-ai scos....poate .....
MonicutzaB
pana raspunde angel: prima pereche e marc jacobs iar a doua bottega veneta.
sunt bestiali. indragostita.gif
angeldust
Merci de ajutor Moni, nu mai intrasem pe la topicul asta kiss.gif
albinuza
io am acasa ceva asemanator cu prima pereche...difera putin bratele...dar in fata is la fel...
kiss.gif haninoroc.gif
geoo
multumesc fetelor.....invata omu'cat traieste....nu auzisem pana acum de bottega!
Oricum, de cand cu voi, mi-a mai crescut un pic IQ-ul! kiss.gif

[quote name='geoo' date='Jan 23 2007, 04:24 PM' post='78794']
multumesc fetelor.....invata omu'cat traieste....nu auzisem pana acum de bottega!
Oricum, de cand cu voi, mi-a mai crescut un pic IQ-ul! kiss.gif

si ghici ce......i'm google-ing it!!!!
Ala80
chanel:
Kitten
Eu am auzit pe la TV ca o sa se poarte ochelarii gen aia de protectie din laborator, asa scientific si SF in acelasi timp: incolori si destul de mari, patratosi magindesc.gif dar oare se pot numi ochelari de soare????
Ala80
Mi-a placut la nebunie ultima colectie Polaroid. Preturi super bune: 75-150ron. smile.gif
Preferatii mei:
Ala80
Am gasit la mng outlet o pereche foarte draguta:

Incerc sa mi-i iau din excursie. smile.gif
roxanica10
Nice! Conteaza sa-ti vina si bine. Stiu ca atunci cand mi-am cumparat ochelari de soare am probat o groaza, si f putini ma avantajau. Sper sa-i gasesti la un pret bun. kiss.gif
afobia


ador si modelul si ochelarii wub.gif
Diana.
Anul asta se poarta ochelarii de soate mari



kalua
Ochelarii pe care-i voi purta vara asta
Diana.
Kari, ai sa fii extrem de trendy si de hot, bre!
kalua
Pe toti inafara de-aia albi i-am cumparat acum doi ani. laugh.gif
lorelay
QUOTE(kalua @ Apr 17 2008, 09:51 PM) *
Pe toti inafara de-aia albi i-am cumparat acum doi ani. laugh.gif


Dar noi cele care purtam ochelari de vedere , ce vom purta? sad.gif
Diana.
Lorelay, ma innebunesti. NU MAI DA QUOTA FARA SENS.

Ce Doamna-iarta-ma, doar nu vorbesc chineza!
lorelay
acu e bine?
Diana.
perfect, saru` mina, bogdaproste ! smile.gif
lorelay
Deci? Noi ce putem purta cand e soare ?
Eu mi-am facut la o firma straina(nu dau nume) o pereche cu dioptrii, colorati, dar zici ca sunt Maria Vlas! angry.gif
Desi sunt blonda tunsa garcon!
Sa fie rama de vina?
E moderna !
claudia_electra
Tocmai m-am lipit de ei in aeroport biggrin.gif.

Diana.
Lorelay, depinde de rame. In general se aleg in functie de forma fetei. E foarte posibil ca rama sa fie moderna, insa daca nu se potriveste formei fetei, pacat de bani... sad.gif
Altheea
Astia sunt ochelarii mei luati vara trecuta,sunt din colectia de copii de la ray-ban laugh.gif Sper sa se poarte.


Cei aviator se mai poarta?Ca mie tare imi plac ai mei
Diana.
...no, si ca sa va fac sa rideti... eu acum mi-am dat seama ca am ochelarii de vedere pe nas si pe-aia de soare pe capatina! morderis.gif
Noroc ca nu-i nimeni la mine in birou sa ma vada... morderis.gif

Lorelay, ce forma de faţă ai ?
claudia_electra
altheea imi plac primii pusi de tine mult, chiar eram in dubiu intre unii similari de la Guess si astia de i-am luat. dar cred ca iau curand si asa, sunt f frumosi.
lorelay
Cam rotunjoara pentru kilogramajul meu!
Am 168/60 !
Am aflat ca se schimba faciesul datorita suferintelor rinichilor !

Ps.Unde sa intru sa discut despre asta?
Desi mooor, dupa ochelarii de soare!
Diana.
La sanatate. Nu exista topic pentru asa ceva, poti deschide unul.
kalua
Restul meu de ochelarei de soare (sigur mai am vreo pereche, doua in vreo geanta de vara). Da' nu-i mai port. Cel putin sezonul asta.
LostWhispers
N am rezistat sa nu i iau, era reducere 50 %


Diana.
Lost, te cred. Nici eu nu as fiu rezistat, reducere sau nu. smile.gif
Imi plac la nebunie. De unde i-ai luat si cit ai dat pe ei?
LostWhispers
I am luat de la Alba au fost 190 lei, eram in trecere si cum nu stiam cand mai ajung pe acolo am zis sa i atac .
nadya
Eu am ochelari de soare Hugo Boss, sunt si de vedere in acelasi timp.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.