Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cum va descurcati cu animalutele si cu bradul?
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Animale de Companie
Meg
:D
a mea tot da tarcoale.. se uita la globulete cam .. ciudat.. si daca are chef incearca sa se si urce in copacel  :o

ale voastre sunt mai cuminti?

:-*
albinuza
aa e foarte frumos!! bestiuta mea se uita ca vaa-n rapa. daca mai dau drumu si la beculete... e feremecata. staaa si se uitaaa si mai intoarce capul asa intr-o parte cum fac ei cateii..e super misto. mai nasol e cand o apuca pandaliile si alearga prin casa ca nebuna si tre sa stau pe langa brad sa nu cumva sa alerge...direct in brad. da e tare amuzanta su dun partea mea poate sa-mi darame si dulapurile. e a mea si o iubste mama de nu mai poae si nu se supara pe ea. de ce oare????
Meg
ca e o printesa!  :-*
fortelady
ai mei motani au fost complet indiferenti fata de brad. am facut totusi brad anu asta (desi m-am luptat cu tot familionul care zicea ca o sa fie daramat de "cei 3 magnifici" dar s-au comportat ca niste lorzi indiferenti).
doar minou se mai credea din cand in cand cadou si il gaseam dormind sub brad. in rest... nici macar un globulet mutat din loc.
vad_voci
atat timp cat nu pun bomboane in pom, tanarul meu catel nu pare prea interesat..
Meg
forte: offtopic: esti aceasi utilizatoare cu minou si de pe un forum de animalutze?  :hainoroc:
fortelady
::) dap. continuam pe privat discutia daca vrei...
Diana.
Sa vad cum va fi anul acesta. Anul trecut Ara era mititica si nu au fost probleme. Sper sa nu fie nici de acest Craciun. smile.gif
Teocris
Eu trebuie sa recunosc ca sunt un pic speriata. Leon e mai salbatic el asa de felul lui. Parca vad ca voi aduna tot timpul de pe jos globulete si beteala facuta bucatele smile.gif Om vedea ce-o fi.
Diana.
Sa speram ca o sa fie totul bine. smile.gif In fond... daca il darima, il darima si gata! laugh.gif
Btw, Ara si-a furat-o aseara, a fost pedepsita ca voia cu orice pret sa se urce linga televizor sa sterpeleasca o jucarie la care nu avea dreptul. laugh.gif
Teocris
Apai daca vine vorba de "furat" si Leon si-o cam fura in fiecare seara. Ce sa-i fac daca nu stie sa-si tina ghearele la locul lor? Perdelele sunt praf, pantalonii mei la fel. Mi-a trebuit mata...
De daramat nu e o mare problema insa sa nu cada pe el si sa pateasca ceva magindesc.gif Doamne fereste!
Globetrotter
Mi-ati amintit ce haz era cu pisicuta mea de sarbatori. Era o nebuna, se suia in brad si odata l-a doborat, cred ca eram in preajma si l-am prins. happy.gif
Diana.
Din ciclul Ara si bradul... Cred ca se gindeste: Sa sar pe el... sa nu sar ... laugh.gif
Diana.
Nu bagam in seama bradul... Avem treburi mai importante. smile.gif
Laryss_A
laugh.gif Se da "hard to impress". Cum e cand impodobiti bradul? Banuiesc ca il amusina milimetru cu milimitru smile.gif
Diana.
Noooo, se freca pe linga tac`su sa o bage-n seama, atita tot! laugh.gif
Diana.
Totul e bine... mai mirosim noi pe acolo, in rest, n-avem treaba :lol;

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.