Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ASE
Forum pentru femei - eLady.ro > Hrana pentru Minte si Spirit > Invatamant si Educatie > Invatamint
diwa
magindesc.gif Daca esti la EAM,ASE te poti angaja si intr-un alt domeniu in afara de mediu?Am de gand sa imi dau masterul in management.Si apropo de organizarea din ASE,eu sunt la EAM din cauza unui prof care mi-a spus ca daca vreau sa raman in concurs pt o alta facultate la admitere nu trebuie sa imi retrag dosarul.Si asa am facut.In toamna,cand am vazut rezultatele finale,la management(unde vroiam eu) se intrase cu o nota mult mai mica decat a mea.Am cerut explicatii,dar mi s-a inchis usa in nas!
angeldust
Asta cred ca e o intrebare retorica. Normal ca te poti angaja in multe domenii, altele decat cele pentru care ai specializare. Am o prietena care a terminat Hidrotehnica si a lucrat pana acum numai in vanzari de exemplu. Dar nu stiu daca se merita sa faci o facultate cu o specializare ce nu te pasioneaza de nici o culoare si intr-un domeniu in care nu vrei sa lucrezi.
Meg
eu nu stiu ce e aia EAM
cat despre cerutul explicatiilor.. daca ai terminat o facultate, credeam ca te-ai obisnuit cu inchisul usei in nas (usei de la secretariat) si expedierea de rigoare.
...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.