Help - Search - Members - Calendar
Full Version: O geanta si incaltaminte buna si frumoasa pot salva o tinuta?
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Bijuterii, accesorii, parfumuri.
kalua
Parerea mea este ca da!
De ex. o tinuta cu tricou, blugi si-o geaca de piele sa spunem neagra, obisnuita, de care are multa lume. Cu o pereche de pantofi de calitate si frumosi, o geanta la fel, putem arata casual-elegant. Pe cand cu niste incaltari si geanta obisnuite, din inlocuitori eventual, putem face un look dingy.
divi2007
Categoric DA
chintesenta_raului
si eu zic da, cu o mica adaugare biggrin.gif pot tranforma o tinuta motonona si stearsa in ceva deosebit, daca e compromisa din start (ma refer la cazurile de "asa nu, in vecii vecilor, amin") nici toata ceata lui galliano si jacobs nu o mai salveaza tongue.gif
cris 82
Si eu cred la fel ca si voi,o geanta frumoasa poate salva o tinuta monotona,iar de incaltaminte ce sa mai zic?... eu sunt fan,am multe perechi si vreau si mai multe,daca stau sa ma gandesc mai bine magindesc.gif si cu gentile sunt in acelasi stadiu.
femeie_
Cred ca o geanta poate schimba mult o tinuta.Valabil si pentru incaltaminte.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.