Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bacalaureat
Forum pentru femei - eLady.ro > Hrana pentru Minte si Spirit > Invatamant si Educatie > Invatamint
annie90
AM deschis acest topic pentru ca sunt in clasa a 12-a as vrea sa stiu parerile celor care au trecut prin temutul examen de bacalaureat deoarece eu am mari emotii crying.gif
Teocris
Si ai deschis la ingrijirea parului?
kalua
Gata, l-am mutat unde-i sade bine. smile.gif
kary_pink
Temutul asta de bacalaureat nu este asa de temut daca te pregatesti pentru el. Suntem abia in octombrie, pana in iulie ai timp berechet sa-ti alungi teama prin invatat. smile.gif
annie90
QUOTE(teocris7 @ Oct 9 2008, 04:29 PM) *
Si ai deschis la ingrijirea parului?


scuze,nu am stiut.E prima data cand fac un topic nou si nu mi-am dat seama blush.gif

QUOTE(kalua @ Oct 9 2008, 04:37 PM) *
Gata, l-am mutat unde-i sade bine. smile.gif


Kalua mersi ca l-ai mutat unde-i e locul iloveelady.gif

QUOTE(kary_pink @ Oct 9 2008, 04:59 PM) *
Temutul asta de bacalaureat nu este asa de temut daca te pregatesti pentru el. Suntem abia in octombrie, pana in iulie ai timp berechet sa-ti alungi teama prin invatat. smile.gif

Mersi pentru sfaturi pink. kiss.gif Faza e ca habar nu am de unde sa incep si cu ce sa incep (matematica,romana,biologia,franceza,engleza) zapacitul.gif ,mai ales ca e groaza de invatat sad.gif
kary_pink
Fa un plan cu fiecare materie si ce ai de invatat. In fiecare zi acorda un anumit timp pentru invatat si iti garantez eu ca pana la bacalaureat vei reusi sa fii pregatita. Nu-ti poate fi teama de ceva ce va avea loc peste mult timp, sunt luni de zile la dispozitia ta pentru a te concentra asupra bacalaureatului.
Meg
acum e greu, dar dupa ce o sa treaca, o sa zambesti gandindu-te cat te-ai agitat din cauza lui.
stii cum e, "ce e val, ca valul trece".
apuca-te din timp de invatat si va fi bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.