Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Maseuri, maseuze, kinetoterapeuti
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Sanatate, Sport
Diana.
V-as ruga tare sa impartasim numele, datele de contact si orasul in care sint de gasit pentru maseuri, maseuze, kinetoterapeuti la care ati apelat si ati fost multumite.
Am nevoie acum de cineva in Craiova care sa vina acasa... si nu stiu pe nimeni.
RoxieFoxie
Dragele mele , incep acest topic dupa ce am dat un search pe Forum si nu am gasit prea multe informatii , asa ca imi cer scuze daca s-a mai vb despre subiectul asta. blush.gif

Pai problema e simpla : caut sa merg la un masaj fie de relaxare fie terapeutic ( nu stiu numele lui exact , genul ala de masaj in care ti se rezolva durerile , nodurile , tensiunile, etc.)

Problema e ca am niste dureri de spate cam nasoale in ultima vreme crying.gif si un masaj ar prinde bine . Dar daca nu gasesc pe nicaieri pe cineva priceput in a rezolva pb. asta , si un masaj de relaxare merge ... magindesc.gif

Daca mergeti la masaj sau cunoasteti din experienta voastra pe cineva , pe testate ( ma apuca frica sa stiu ca ajung pe la cine stie ce salon obscur , conditii jalnice , si mai trebuie sa ma si las pe mana vreunei incepatoare ), mi-ati fi de mare ajutor cu Adrese , preturi , recomandari etc. thankyou.gif
Jo
Eu zic sa mergi mai intai la un medic, sa nu ai probleme cu coloana.
Diana.
Am gasit pe cineva prin intermediul lui Szimcsi. Saru` mina, SZI!
Szimcsi
smile.gif Cu placere. Sper sa merite, pentru binele amandorura.
Diana.
Doamne-ajuta!
RoxieFoxie
Din fericire probleme cu coloana nu am , doar dureri temporare de spate , si tare as vrea sa stiu unde sa ma duc pentru un masaj bun. Dar cum plec din tara in 10 zile , nu cred ca mai apuc eu ... iar la englezi , nu sunt decat niste chinezi mici si infricosatori care fac masaje din astea, si nu ma duc la ei nici sa ma bata laugh.gif
Jo
Din cate stiu, HappyCat sta in uk, poate stie ea ceva.
Diana.
Ladies, acum doua ore am incheiat prima sedinta de masaj. Daca mai cautati pe cineva in Craiova care sa faca un masaj extraordinar, v-o recomand pe Alina cu cea mai mare placere. Joi am iar sedinta.
Fanny
Ma bucur pentru tine. smile.gif

bebe_maria
Diana poti sa-mi spui cateva lucruri despre: ce masaj face, vine acasa, cat costa o sedinta si cat dureaza o sedinta?
As fi vrut pt mami meu smile.gif
Diana.
Bebica, ma ierti, de-abia acum am vazut intrebarea ta.
Alina vine acasa, o sedinta e 35 lei. Eu nu fac anticelulitic ca nu ma doare capul de asta (dar nu m-am putut abtine sa o intreb cum stau si mi-a spus ca a mea celulita e de-abia in stadiul 1).
Mie Alina imi face reflexoterapie (e grozav de bine) si masaj de intretinere . Pe tot corpul.
Dupa masaj te simti usor ca un fulg. O recomand pe Alina din toata inima! Plus ca e o femeie super de treaba si foarte credincioasa.
E de-a noastra. smile.gif
Daca vrei, vorbesc eu sau Szi cu ea, eu oricum o sa o sun dupa ce imi programez stomatologul saptamina viitoare.
bebe_maria
Diana, nu-i nimic, stiu ca esti cu o mie pe cap smile.gif, oricum nu era urgenta ca altfel iti dadeam si PM.
Multumesc pentru informatii, o sa-i spun lui mami si daca zice ca vrea iti cer nr de tel.
As fi vrut macar din cand in cand sa faca asa cate o sedinta daca nu in mod regulat, cat eram eu acasa o masam des si o ajuta mult la orice durere cat si la starea psihica generala.
sasha.zvirid
QUOTE(RoxieFoxie @ Feb 10 2009, 04:21 PM) *
Dragele mele , incep acest topic dupa ce am dat un search pe Forum si nu am gasit prea multe informatii , asa ca imi cer scuze daca s-a mai vb despre subiectul asta. blush.gif

Pai problema e simpla : caut sa merg la un masaj fie de relaxare fie terapeutic ( nu stiu numele lui exact , genul ala de masaj in care ti se rezolva durerile , nodurile , tensiunile, etc.)

Problema e ca am niste dureri de spate cam nasoale in ultima vreme crying.gif si un masaj ar prinde bine . Dar daca nu gasesc pe nicaieri pe cineva priceput in a rezolva pb. asta , si un masaj de relaxare merge ... magindesc.gif

Daca mergeti la masaj sau cunoasteti din experienta voastra pe cineva , pe testate ( ma apuca frica sa stiu ca ajung pe la cine stie ce salon obscur , conditii jalnice , si mai trebuie sa ma si las pe mana vreunei incepatoare ), mi-ati fi de mare ajutor cu Adrese , preturi , recomandari etc. thankyou.gif


Buna. Sunt maseur pot sa-ti fac masaj relaxare sau masaj terapeutic. Pret este de 50 lei la mine acasa sau la domiciliu tau 60 lei vin cu masa de masaj. Numarul meu de mobil: 0756595552
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.