Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masuta de toaleta
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Casele si Gradinile noastre > Design Interior
LostWhispers
Pun niste poze sa vedeti ce frumoase sunt unele. Am ajuns la concluzia ca ar trebui sa am si eu un loc pt cosmetice, momentan am o masuta si o oglinda dar cand vad ce dragute sunt, ce am eu nu mi mai place. closedeyes.gif








mai am si niste filmulete pe youtube , le caut si le pun.
buburuzazuza
Superbe ! Ultima imi place in mod deosebit in primul rand ca are multe sertare, parca ma si vad cu le-as umple imediat fluierat.gif Si culoare e foarte frumoasa wub.gif
Altheea
Si mie tot ultima imi place, si eu am nevoie de muuulte sertarele!
kary_pink
Cu siguranta tre' sa achizitionez si eu una indragostita.gif





chintesenta_raului
o vreau si eu pe asta ultima de jos, parca e de printese indragostita.gif
kary_pink
Pai sa stii ca este pentru printese. Se gaseste la categoria: mobilier pentru copii laugh.gif
LostWhispers
Da e super cute ultima indragostita.gif

http://www.youtube.com/watch?v=39xkfksJ-GU
chintesenta_raului
lol, mobilier de copii laugh.gif
Diana.
Kary, eu am avut o masuta exact ca asta
kary_pink
Norocoas'o kiss.gif

Si ce'ai facut ai aruncat'o?

Mie mi se pare foarte eleganta si simpla... Si oricum in general imi place mobila alba hiar daca stiu ca este greu de intretinut.
Diana.
Nope, era in apartamentul inchiriat in care stateam in timpul studentiei. Tot dormitorul avea mobila alba... indragostita.gif
kalua
Bre, dar bucata de mobila de care-a avut Maat mai e masuta? Nu-i un dulapas sau o comoda?
Diana.
Nooo, c avea si scaun. Valeau, si lipsa rindul de sertare din mijloc, imi incapeau chicerele. M-a furat peisaju`... zapacitul.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.