Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Medalioane, bratari, lantisoare, coliere...
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Bijuterii, accesorii, parfumuri.
Globetrotter
De-ale mele:


Rody
Si eu vreau asa bratari frumoase!!!! crying.gif
Arata foarte bine...mai ales impreuna.Eu cred ca as indrazni sa ies o data si cu toate:))

PS: Iar am vazut dupa ce am scris ultima poza. Deci sunt superbe toate. Si setul asta ultimul e foarte elegant si extravagant asa. Merge beton la un decolteu!

Cel mai mult imi place bratara cu floricica mov, cea cu patratele mici albastre in interior si mai este ua de argint cred care e simpla fara alte culori mai dedesubt asa....E interesanta si cea albastra groasa...Bine eu am vrut un top 3

La bratara simpla ma refeream la cea cu frunzulite...cred ca sunt frunzulite acelea.
Maine mai fac si eu poze cred. Doamne ce mi-as cumpara un aparat:D
Globetrotter
laugh.gif Nici chiar cu toate odata! Cea la care te referi tu cred e cu filigran, asa parca se numeste lucratura aia.
Inca:


Rody
Omg deci nu mai merg sa ma culc. Ma uimesti de-a dreptul...Imediat ma intreci:
P. E asa frumos setul acela cu pietre albastre si negru.. floricele.gif E cel mai frumos dintre toate...eu nu ma mai satur fata!!!!!!!!!!!!!

Eh si era o idee cu toate odata....ca aratau bine acolo toate pe mana, dar daca ma uit mai atent daca scoti 2-3, restul merg:D

Am uitat sa precizez de fluturasul acela simpatic. E un scump:D
Globetrotter
laugh.gif Chiar ca nu te las deloc sa te culci. Le mai vezi si maine, daca vrei. tongue.gif
Pai da... bratarile le-am purtat si asa multe fara primele trei mai mari.
Altele:


Rody
Deci mai ai?ohmy.gifohmy.gif:O:O

Margelele din mijloc in 4 culori parca, cee cu mov, verde, portocaliu, si bej sunt foarte deosebite. Unde locuitesti sa ma duc sa fur cate ceva? magindesc.gif

Ma gandeam ca sunt fete care poarta aceeasi pereche de cercei ani de zile si carora nu le place sa tot schimbe pe ele etc. Eu nu sunt asa nu stiu cum se pot rabda altele, dar ma mir. In fine, intr-un fel le admir ca nu cheltuiesc atatia bani:d. Ah si vroiam sa zic ca daca am merge sa le vindem impreuna toate lucrurile noastre...am face avere la cate sunt:))) Oricum sa stii ca imi place tare mult colectia ta. Mi-ai inseninat seara, nu stiu cum de, dar ai reusit:P. Maine am sa mai postez si eu sper. Amu chiar merg in pat ca mi-au inghetat picioarele. La noapte o sa visez numa bjuterii:D
Globetrotter
Gata, astea sunt. laugh.gif
Da, alea imi plac si mie mult. Sunt de la accesorize.
Rody
Noapte buna! clap3.gif kissing24.gif
Globetrotter
Si inele:
Diana.
Voi v-ati gasit pasiuni comune! laugh.gif
Rody
O Diana sa stii!
Si inelele sunt frumoase in special cel din mijloc si cel din cutiutza. Dar nu imi place cel cu trandafir Tzac sicsic.gif
Globetrotter
Pai Fides cred ca nu e numai a noastra. Mie nu mi se pareau asa multe... pana sa le pozez. ametit.gif
Dar tie nu iti plac?
Diana.
Cum sa nu imi placa? Doar ca ma simt de-a dreptul cheleguta si golasa pe linga voi, ca nu am atitea! Dar va bat la parfumuri si la incaltari, pun pariu! morderis.gif
Globetrotter
La parfumuri ma bate oricine. Acum am doar unul pe terminate. doh.gif Si la incaltari sunt sigura. yes.gif Genti si portofele mai aveam multe intr-un timp, dar acum nu mai am atatea... Oricum sa stii ca nu mi-am mai luat demult mai nimic. consolare.gif
Apropo, in ultima poza cu atarnatoare mi-a scris cu sarma numele meu in greaca la una, imi zici si mie macar daca e corect? kissing24.gif
Diana.
Teoretic, da, e scris corect: Λάουρα. smile.gif
Globetrotter
Mersi mult. pupaceala.gif Ma si asteptam sa-l poceasca.
Rody
Mna niste poze promise de mult timp.





inelul e din argint cu onix si coral (preferatul meu)













Rody




















Mai urmeaza maine alte poza, ca acum trebuie sa astept prea mult pana sa mai pot posta si mi-e somn.
Globetrotter
Ce de bijuterii ai! debile.gif Foarte dragute!
Imi plac foarte mult din a doua postare primul set si cel din ultima poza. thumbsup.gif
Te astept si cu restul!
Rody
Si mie imi place setul acela cu pietre mov sau violet. L-am cumparat de la Bucuresti si a fost destul de ieftin spre surprinderea mea biggrin.gif.
Altele:









Cam astea sunt pozele. Mai am una alta, dar am facut ieri poze la ceea ce folosesc mai des si care le aveam la indemana.
Globetrotter
Foarte frumoasa colectia, Rody! Si mare! smile.gif
melcri






Culorile sunt inexpresive fata de cum arata ele in realitate,uneori parca sunt chiar altceva;asta e mai treb sa invat ptr ca inca nu stiu sa fac poze trasnet cu el
bebe_maria
Melcri foarte frumoase multe dintre ele, cel mai mult imi place primul colier. Ar trebui sa i le arat lui barbatemeu pe ale voastre ca sa vada ce inseamna bijuterii multe, nu ce am eu laugh.gif
melcri
Sunt poate jumatate din ce am ptr ca s-au adunat in decursul a catorva zeci de ani;cu siguranta si colectia ta se va fi marind cu trecerea anilor.






Si gata v-am plictisit destul cu ale mele,ultima

colierul din ultima poza nu a iesit bine;asta este treb sa mai invat sa fac poze;si de postat am repetat niste poze,scuze nesigur.gif
Globetrotter
Ooo, ce colectie! blush.gif
Foarte frumoase, Melcri! estiok.gif Imi plac mai ales cele din prima postare, primele doua poze... 322.gif
melcri
Multumesc,gagici!Am luat nota

de aprecieri si obs
dacris
In prag de sarbatori, cu pacea, lumina si caldura in suflet, va doresc sa aveti parte de zile minunate, de un Mos Craciun darnic si bun, sa va bucurati si sa asteptati anul ce vine. Un an mai bogat in impliniri, mai inalt in aspiratii si plin de succese.

Magazinul online de bijuterii din argint EDITAT SPAM
Diana.
In prag de Sarbatori , te-ai ales cu un ban. sad.gif Pacat!
Lenjerie Sexy
Arata bine,mai ales bratarile.
alina05
Super bijuteriile tale.....am gasit un site de nijuterii super ok si la pret si la modele.au produse frumoase.
editat .incercati.
Diana.
Alina 05, daca esti interesatata sa iti promovezi siteul, te invitam sa ne contactezi. Multumim.
maria125
QUOTE(Book @ Dec 18 2009, 11:54 PM) *
Gata, astea sunt. laugh.gif
Da, alea imi plac si mie mult. Sunt de la accesorize.


Sunt intr-adevar superbe. Eu marea majoritate a accesoriilor le cumpar de la Six si Accessorize. As sta ore intregi acolo biggrin.gif
Teocris
Chiar? Nu mai spune tongue.gif
Oana
Mai fetelor, sa nu va suparati pe mine, dar cand vad ca cineva intra sa faca reclama si vad "editat spam" care apare in propozitia respectiva si mai vad si replicile date de Diana, ma tavalesc de ras morderis.gif
Diana.
Oana, sa spun drept, inca ma abtin biggrin.gif
Ioana Mihaela
Hei, a purtat cineva inel dublu sau triplu? Nu este incomod? Iti mai poti folosi mana dupa? Am gasit doua super dragute insa nu stiu daca pot sa le port:



Astept sfaturi, multumesc mult
bijuteriishamballa
Salutare,

Daca sunteti pasionate de bijuterii va recomand niste modele de Bratari Shamballa, lucrate manual si foarte frumoase, sunt speciale, si pe trei randuri lucrate foarte frumos. Aici gasiti modele care poate va surad [spam]

Astept si parerile voastre.

QUOTE(Rody @ Dec 18 2009, 11:35 PM) *
Si eu vreau asa bratari frumoase!!!! crying.gif
Arata foarte bine...mai ales impreuna.Eu cred ca as indrazni sa ies o data si cu toate:))

PS: Iar am vazut dupa ce am scris ultima poza. Deci sunt superbe toate. Si setul asta ultimul e foarte elegant si extravagant asa. Merge beton la un decolteu!

Cel mai mult imi place bratara cu floricica mov, cea cu patratele mici albastre in interior si mai este ua de argint cred care e simpla fara alte culori mai dedesubt asa....E interesanta si cea albastra groasa...Bine eu am vrut un top 3

La bratara simpla ma refeream la cea cu frunzulite...cred ca sunt frunzulite acelea.
Maine mai fac si eu poze cred. Doamne ce mi-as cumpara un aparat:D
maddiebijoux
Buna. Postez si eu aici un link de la pagina mea cu bijuuri facute de mine. Daca va plac, poate veti da like la pagina. Daca veti considera ca sunt pe gustul vostru si vi se potrivesc, atunci va invit cu placere sa achizitionati ceea ce va doriti. Multumesc mult.

Raluca Otilia
Bijuteriile mele...unele confectionate de prietena mea ...
Sper sa va placa.









ioanamesaros935
buna ziua ,doamnelor,domnisoarelor care iubesc bijuteriile, eu am comandat online de pe site-ul spam, sunt bijuterii superbe,merita sa incercati, cutia in care e livrata bijuteria e superba si chiar originala,nu am mai vazut asa!!
dorsc sa impartasesc cu voi celor care iubesc bijuteriile multumirea mea fata de acest site!
o zi buna ! indragostita.gif
CkinaBaby
Frumoase accesorii!
Gilimeomi
Va recomand si eu un site cu bijuterii handmade unicat.Poate gasiti ceva ce o sa va placa. spam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.