Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Look-ul saptaminii - pentru inspiratie
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
Lenjerie Sexy
Ce frumoasa este Emma :X
Globetrotter
Si mie imi place rochita Emmei. wub.gif
Dupa cealalta nu ma omor...
Diana.
Look-ul saptamanii: Kim Kardashian
Andreita
QUOTE(Diana @ Mar 9 2011, 11:41 PM) *


Mie imi place la nebunie poseta din piele de sarpe indragostita.gif
MemaBucataru
Rochia de seara neagra este piesa de rezistenta din garderoba mea! Voi pentru ce optati?

OliviaD
Imi place sa surpind prin apartie la orice petrecere ma duc! Urasc sa ma trezesc la un party imbracata la fel ca alta tipa! Voi cum evitati astfel de situatii?!
Iata cateva sfaturi pe blogul elady.ro in articolul : Ghidul femeii creative pentru tinute formale!
DidiM
Dragele mele vara e timpul intalnirilor romantice asa-i? Voi cum obisnuiti sa va imbracati in astfel de situatii speciale? Uite trei idei dragute postare pe blogul elady.ro - Trei idei de tinute pentru cele mai reusite intalniri romantice indragostita.gif
EnikoMiss
Draguta Kim! Imi place si mie sa port rochii chiar si in sezonul rece!
Rochiide iarna: care sunt tendintele pentru sezonul rece?

Bafta!
sex.gif
LuluSing
Dragele mele cred ca deja a-ti intrat in febra cumparaturilor pentru rochita de Revelion!

Rochia perfecta pentru tinuta de Revelion 2015
Diana.
Nu stiu ce e mai penibil: spamul insistent sau greselile de ortografie pe care le faci... nusepoate.gif
VicaSilva
Unelemente in moda care nu isi pierd niciodata farmecul, si revin mereu in voga, mai impresionante, mai frumoase si reinventate in asa fel incat sa avantajeze femeia moderna, si evident imi plac si mie mult. Imi place de Emma!
Inspiratie in Moda 2015: Animal Print
alexandratoma
emma :X
hainedelight
Cred ca ambele tinute sunt superbe. Va propun si eu ceva ca tot se apropie sarbatorile editat. Ce parere aveti?
eLadies
Ca publicitatea pe forum nu este gratuita. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.