Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aranjamente tematice pentru Paste
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Casele si Gradinile noastre > Design Interior
iernutza21
Interesante idei de aranjamente de Craiun si foarte frumoase aceste aranjamente,
dar pentru paste ce idei de aranjamente aveti? Mai este putin si trebuie sa umplem casele cu iepurasi si ousoare, pe la bambo am vazut ca au inceput sa apara tot felul de decortiuni.
Laryss_A
O sa vad ce ma loveste atunci inspiratia sa fac. Prefer sa mi le bricolez eu din doua motive: imi place si satisfactia e mai mare plus ca nu dau o caruta de bani celor de la Bamboo smile.gif. Sunt 3 motive vad laugh.gif
Dora
Si eu cred ca o sa recurg tot la decoratiuni home-made. De la magazine se pot lua chestii mici, insa tot temele oualelor rosii si a iepurasului raman principale. smile.gif
Jo-Anna
Ma da cand pica pastele? biggrin.gif
Diana.
24,, 25 si 26 Aprilie. In noaptea de 23 spre 24 e Invierea.
iernutza21
eu abia astept, sa vina pastele, sper sa fie vreme frumoasa,
cozonaci, oua rosii .. etc, drop de miel.. iami iami..am vazut o gramada de aranjam faine cu iepurasi

pupici ACELASI SPAM, au decoratiuni faine,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.