Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Personalitati din zodia...
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Horoscop, Interpretare Vise, Paranormal, Divinatie, Fenomene inexplicabile, Ufologie > Horoscop & Zodii
Pages: 1, 2
blondina
Berbecului : Jean-Paul Belmondo, Marlon Brando, Casanova, Charlie Chaplin, Van Gogh, Emile Zola,Lenin,Hitler,tits_herbert 8) berbecutza 8) elly 8)

Taurului : Eugene Delacroix, Sigmund Freud, Ella Fitzgerald, Jean Gabin, Karl Marx.

Gemenilor : Raoul Dugy, Franz Kafka, Fernandel, Marilyn Monroe, Jean-Paul Sartre,maddy26 8) fantasy 8)

Racului : Jean Cocteau Mistaco 8), Gina Lollobrigida, Georges Pompidou, Rembrand, Jean-Jacques Rousseau. mititik 8) northstar 8)

Leului : Fidel Castro, Emily Bronte, Coco Chanel, Louis de Funes, Alexandre Dumas-tatal, Benito Mussolini, Napoleon, Rubens , vad_voci 8)

Fecioarei : Ingrid Bergman, Cesare Borgia, Agatha Christie, Greta Garbo, Goethe, Cardinalul de Richelieu, Lev Tolstoi, Maica Tereza,cornelia69 8) tamara 8)

Balantei : Brigitte Bardot, Jimmy Carter, Catherine Deneuve, Henric al IV-lea, Alphonse de Lamartine, Marcello Mastroiani, Yves Montand, Oscar Wilde , angeldust 8)

Scorpionului : Napoleon, Richelieu, Trotki, Richard Burton, Albert Camus, Dostoievski, Indira Gandhi, Charles de Gaulle, Katherine Hepburn, Francois Mitterand,Whoopi Goldberg onutzza 8)

Sagetatorului : Ludwig Van Beethoven, Hector Berlioz, regina Cristina a Suediei, Winston Chruchill, Walt Disney, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Maria Callas

Capricornului : Humphrey Bogart, Paul Cezanne, Marlene Dietrich, Richard Nixon, Iosif Stalin,blondina 8) fortelady 8)

Varsatorului : James Dean, Abraham Lincoln, Ronald Reagan, Franklin Roosevelt, Jules Verne,catalina77 8) cecylly 8) medeea2004 8) pitzigoi 8)

Pestilor : Bach, Luis Bunuel, Frederic Chopin, Albert Einstein, Victor Hugo, Michelangelo, Maurice Ravel, Renoir, Artur Schopenhauer, Liz Taylor , invisible 8) Meg 8) missu 8) laryysa 8)

Horoscop
invisible
editeaza la pesti, si pune-ma si pe mine pls :D
blondina
:magandesc:  ok :DD
blondina
Cine mai vrea sa-l trec acolo pe lista sa-mi spuna zodia  :D
invisible
mai am o nominalizare, si anume la balanta sa fie trecuta angeldust :D plus, daca se poate, cu o culoare care sa o evidentieze, thank you very much  :o
blondina
:estiok: ok :p
capsunica23
blondina draga mea capra...pun-ma si pe mine...suntem niste ...genii  :fluierat:
tits_herbert
si eu pls la berbe :P
gracias ;)
blondina
np  :-*
te-am pus langa Hitler  8)
tits_herbert
Haoleu, langa Hitler, ce onoare!  Apreciem

Heil Hitler  :morideris:
personalitate marcanta 8)
blondina
Heil tits_herbert !  :hainoroc:
berbecutza
Eu sunt nascuta in aceeasi zi cu Hitler (20 apr), asa ca propun sa fiu si eu trecuta langa Tits  :P
blondina
gata,te-am pus  ;)
berbecutza
Danke  ;)
elly
si eu, si eu, la berbec!  :P
maddy26
Hai mey ..Chiar n-ai vazut un loc liber langa Marilyn Monroe ..
Sa ma bagi negresit ! :P
elly
merci, merci! e o onoare sa fiu alaturi de voi!  :-*
Meg
pesti  :-*
missu
pai tocmai io o asemenea peronalitateeeeeee??????? langa liz taylor pls, poate molipsesc ochii aia ..... :)
Meg
:-* Merci
medeea2004
[color=Red][/color] se poate aproape de catalina77  :P?
blondina
Te-am pus  :)
medeea2004
merci! :-*
no_ua
Cei nascuti in anul sarpelui de foc se pare ca au parte de o moarte violenta.Unul a fost Ceausescu (Ghandi, Kennedy, etc) ???
invisible
shaite.. Eu sunt "sarpe de foc"... Da' cum nu ma prea intereseaza politica, presupun ca am sanse sa scap :D
mititik
Blondina, pe langa toate personalitatile alea de la rac, mai pune-o si pe Mititik! :D
Merci!
blondina
Cu placere mititik  :-*
fortelady
ma bagati si pe mine la capricorn? langa blondina
laryysa
  Vreau si eu langa invi please  :P :-*
blondina
Done fetele  :-*
invisible
langa maica tereza nimeni?  :fluierat:
blondina
Fetele se ingramadesc sa stea langa tine invi  :fluierat:
laryysa
Pai nu era vorba ca ne tinem ziua impreuna , mey invi  :o :P


:hainoroc: :hainoroc: Suntem nascuti in aceeasi zi da?  :sexylady: :tararam:
Pai de asta am zis eu asa , nu te gandi la altceva  :trozneala: :P :P
Mistaco
Sefa 'ina te rog frumos si eu...linga Cocteau, dar dupa virgula, iar dupa mine nu pune virgula!!! :hainoroc:
Saru'mina!!! :-*
blondina
Jean Coucteau Mistaco :morideris:
Mistaco
:magandesc: :-[
Sefa, "gresisi maica locul virgulii", da las cai bine shasha!!!
Tre sa sai gardu la Gina!!! :hainoroc:
cornelia69
Blondino, ca sa ii raspund lui Invisible, trec eu langa Maica Teresa!  8) C doar sunt in zodia Fecioarei!  :fluierat:
fantasy
Si eu,si eu....Pe langa donsoara' Monroe.....geamana.
blondina
V-am pus fetelor.  :-*
northstar
blondy,la raci introdu-l pe frumosul si talentatul de Hemingway si pe mine langa el,ca  ma topeam dupa mustatza lui,odihneasca-se in pace,saracul!
hm,ce mi-a sarit mie in ochi,legat de varsatori,astia  au cam avut parte de gloantze,mey,dar macar au ajuns presedintzi!
Ceausescu era si el ,tot varsator!
blondina
Ok te-am pus in randul personalitatilor de pe elady northstar . :floricele:
northstar
un besos para ti,blondy!esti o lady!
blondina
Cu placere.Trebuie sa  respectam cerintele dragilor nostri useri. :floricele:
pitzigoi
  si eu si eu....varsator...pe 26 ianuarie ca si ceausescu :morideris: :morideris: :morideris:
tamara
hop si eu, la fecioare :) Multumesc!
Diana.
welcome.gif Tamara !
floricele.gif
onutzza
te rog adaug-o si pe Whoopi Goldberg la scorpioni si pe mine langa ea, ca suntem nascute in aceeasi zi  :P chiar asa putini scorpioni sunt pe-aici?  ??? Mersic  :-*

PS: acum am vazut ca si angelheart este tot scorpiuta...nu sunt chiar singurica
katy87
si pe mine la varsator
domnisoara
Kurt Cobain in ce zodie a fost? trebuie adaugat si el indragostita.gif
angeldust
A fost Peste closedeyes.gif Ce ti-e si cu Pestii astia...niste neintelesi domle nusepoate.gif
rip.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.