IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cele mai bune/proaste metode de agatat
kalua
post Oct 12 2006, 08:18 PM
Post #1





Musafir






Cu ce vorbe va poate cineva atrage atentia? Cu ce vorbe va poate face sa-mpingeti fuga?
Ce-ati trait pe pielea voastra? Ce-au facut barbatii numai ca sa va atraga atentia?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
zizilll
post Sep 12 2008, 12:19 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 2-September 08
Member No.: 4,615



Buna, may I join the club? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Eu am parte de-un nebun care ma conduce o data la cateva zile de la metrou pana acasa mergand cu masina pe langa mine. Eu pe trotuar, el pe sosea...am incercat tot felul de tertipuri, m-am asezat pe-o banca, am intrat intr-un magazin, am mers spre casa pe-o ruta ocolitoare, am iesit pe la cealalta gura de metrou...am zis ca poate renunta...dar nu!!! Asta se intampla dupa amiaza cand ma intorc de la job si nu se intampla mereu la aceeasi ora, ca mai stau peste program sau plec ceva mai devreme...dar tot ma gaseste aratarea aia!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) M-am speriat primele dati...acum m-am obisnuit. Tot mi-e teama, ca na, nu stiu ce-i poate capul. Ideea e ca nu zice nimic, doar merge in paralel cu mine si se uita...atat. Dar cred ca e cu atat mai mult periculos fata de unul care mi-ar zice 2 vorbe si ar fluiera o data si gata...next! Nici n-am ce sa-i fac, doar nu mi-a facut nimic ce as putea dovedi... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
In afar de asta... o sa enumar cateva din chestiile stupide pe care mi-a fost dat sa le-aud pana acum:
-am fost intrebata de unul o data ( fost coleg de serviciu) "Esti obosita?" "Nu...de ce?" "Pt ca ai alergat toata noaptea prin gandurile mele" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
- "Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec o data?" - mult prea folosita... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
- "Atat de tare m-am emotionat in fata ta, ca mi-am uitat replica cu care vroiam sa te agat". - asta a fost chiar haios...nu stiu daca si asta a fost gandita sau nu, dar m-a amuzat. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
- unul necunoscut mi-a zis pe strada asta: "Cumva avem un prieten comun, ceva, care sa ne poata face lipeala?"
In rest...fluieraturi din Dacii ( ca tot a mai zis cineva asa) si de la santieristi la greu...

Iubitul meu...m-a "agatat" dandu-mi foc la bluza intr-un club... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) sper ca din greseala...

This post has been edited by zizilll: Sep 12 2008, 12:22 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Cele mai bune/proaste metode de agatat   Oct 12 2006, 08:18 PM
ala80   Cea mai recenta, intra in categoria proaste: ...   Oct 12 2006, 09:21 PM
lotte   ce enervant este iarna in Romania cand liceeni cre...   Oct 12 2006, 10:30 PM
ioannaraluka   Tot proaste: Eram la o nunta, faceam poze mirilor ...   Oct 13 2006, 08:37 AM
meli   cele mai penibile mi se par replicile de agatat...   Nov 1 2006, 01:39 PM
Szimcsi   Daaaa, sau aia cu: te-a durut cand ai cazut din ra...   Nov 1 2006, 07:29 PM
Diana   Mai, ma faceti sa ma simt o baba obosita :lol: ;...   Nov 1 2006, 10:15 PM
Meg   - ai fost la cursul de ieri? ca as vrea si eu numa...   Nov 1 2006, 11:10 PM
berbecutza   pana acum numai metode proaste :D nu stiu de ce d...   Nov 2 2006, 09:02 AM
Bacardi_Girl   Ultima:am mers cu prietenul meu la un restaurant s...   Nov 2 2006, 01:57 PM
kary_pink   Tot ultima....am fost miercuri seara la o festa la...   Nov 10 2006, 04:00 PM
Alma   chiar ieri am auzit replica: "vai, am ajuns c...   Nov 11 2006, 09:18 AM
leo   eu nu sunt un expert in cuceriri insa prefer sa sp...   Jan 6 2007, 12:18 AM
Dore   Cea mai proastă manieră de agaţamen...   Jan 20 2007, 04:21 PM
angeldust   Pe mine m-a scos unul din sarite imi venea sa ii d...   Jan 20 2007, 07:31 PM
Meg   prima zi: ai ochi frumosi. a doua zi: ce fain arat...   Jan 21 2007, 12:00 AM
Dore   Meg :lol: stai că vine primăvara imediat...   Jan 23 2007, 04:01 PM
Neith   Ba daaaaa :)) Pe al meu l-am agatat eu :D Si l-am ...   Sep 4 2008, 10:39 PM
sweet_girl   ooo l-ai invitat la o cafea la el acasa? :P Eu n-...   Sep 4 2008, 11:02 PM
Neith   Da :)) Noi initial ne-am cunoscut online, am vorbi...   Sep 4 2008, 11:12 PM
sweet_girl   vai, cat curaj! Eu nu cred ca as indrazni sa m...   Sep 4 2008, 11:18 PM
Cleo   eu nu i-as zice curaj ci inconstienta :) nici un p...   Sep 5 2008, 12:30 AM
Neith   Stiu ca a fost inconstienta, si acum ma gandesc cu...   Sep 5 2008, 10:12 AM
scorpirescu   Merge pe langa mine. 'scuza-ma, nu ai un capat...   Sep 5 2008, 09:34 PM
Meg  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 1st June 2024 - 12:11 AM