IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

174 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXV, Muzica, bautura, barfe, conversatie
happyCat
post Feb 12 2009, 11:47 AM
Post #11





Musafir






Neata!

Si aici ninge tare cu fulgi pufosi. Bine ca am apucat sa duc copiii la scoala. Cand ninge, primul lucru pe care il fac ei este sa asculte la radio daca nu cumva s-a inchis scoala din cauza zapezii. Astazi n-au avut noroc.

Mie imi place ca ninge, am eu asa o idee ca daca avem iarna ca lumea, cu zapada in regula, o sa avem si vara ca lumea, cu soare si caldura. High hopes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Feb 12 2009, 11:56 AM
Post #12


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



nu stau cu ea in aceeasi casa, stam in acelasi imobil dar ne despart 10 etaje si dimineata cand coboram cu sotul meu sa mergem la lucru ea era in parcare si discuta aprins cu o araboiaca schimbarea mea de look (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) parcarea subterana... nimeni altcineva in jur si rasuna ca naiba, eu ca eu dar al meu a tunat si a fulgerat ca am si intarziat la birou!

in fine, eu m-am tuns, m-am vopsit si mi-am facut unghiile cu oja rosie! asta ca sa imi dea cat de cat o stare de bine si sa ma simt parca mai puternica pentru maine: merg la biopsie!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 12 2009, 11:59 AM
Post #13





Musafir






Curaj Bleky...sa dea domnu sa fie bine. Comentariile soacrei sunt apa de ploaie, important e sa fii tu acolo sanatoasa, soacra las-o sa barfeasca pana nu mai poate daca alta ocupatie n-are.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 12 2009, 12:03 PM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Cred ca e ceva neam cu a mea soacra (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

Sa te intorci cu vesti bune (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Feb 12 2009, 12:05 PM
Post #15





Musafir






Nu te bagi pe grup sa vedem si noi poze cu tine? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Cred ca angel iti va da acceptul fiindca ne cunoastem deja cat de cat. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Feb 12 2009, 12:07 PM
Post #16


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



m-as baga si eu pe grup dar la birou am doar o sigura photo cu mine si nu stiu daca ajunge pentru moment
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 12 2009, 12:23 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Blekytza si blonda? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Iti tinem pumnii la control!

Si eu mi-am facut unghiile rosii si ma simt asa si mai sexoasa. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Feb 12 2009, 12:30 PM
Post #18





Musafir






Bleky sa dea Domnul sa fie bine! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Vremea se joaca cu mintea si nervii mei, previziunile spun ca vin ploi si ninsori afara este un soare de'mi vine sa'l pup si imbratisez incontinuu ( nu, nu am innebunit) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Feb 12 2009, 12:48 PM
Post #19





Musafir






Neata! Sau pranzul (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

Urata zi mai e afara, tocmai de aia m-am imbracat cu sacou alb astazi, sa nu las vremea sa ma intristeze. Si unghiile sunt roz spre lila (iubesc culoarea asta de oja). Folosesc culori tari pentru unghii: roz, rosu, maro... si cam atat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Bleky, nici ca nu-ti pese de soacra-ta, asa sunt mereu soacrele, trebuie sa comenteze. Mult succes astazi, iti tinem pumnii! (IMG:style_emoticons/default/hug.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Feb 12 2009, 01:01 PM
Post #20





Musafir






Teo, mai esti suparici pe scorpirescu mic si dragut? (IMG:style_emoticons/default/dawgie.gif) (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

174 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th May 2024 - 06:36 PM