IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXIX-eLady`s hot spot
Diana.
post Sep 10 2010, 11:42 AM
Post #31


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sa ne pui poze, Kryssu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Cori, spor la "betivaneala". (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Sep 10 2010, 11:53 AM
Post #32


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



ce lene m-a pocnit .. e ceva de groaza (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
dar cum ma cred io marea "luptatoare" o sa iau inima in dinti si o sa merg la vopsit ... dar mai bag o tigare si o cafea mai intai (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Cori sa te distrezi .. Si sa ne zici cum e sa fii licean maine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Sep 10 2010, 12:21 PM
Post #33


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Buna ziua ! (IMG:style_emoticons/default/pupaceala.gif)

Diana, ai dormit bine! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Kryss, iar french? Ale mele nu le-am mai vopsit, sunt french natural, plus ca nu le vopsesc cand fac treaba ori cand fac mancare.
Ciresica fac chec, iti place? Iti trimit spre degustare. (IMG:style_emoticons/default/debile.gif)
Jo, eu abia astept sa vad picturile. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Corina, distractie placuta. (IMG:style_emoticons/default/thumbsup.gif)


Si eu am dormit bine. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) Dupa ce am tras un frig ieri, caci am facut curatenie. Azi fac de mancare.
E frig in continuare, nici urma de soare. Eu suspin dupa zilele de vara. (IMG:style_emoticons/default/in_love.gif)
E vineri, e week-end. (IMG:style_emoticons/default/smart.gif) Iar eu am invitatie de mers cu bicicleta. (IMG:style_emoticons/default/cc_jockey.gif) Poate facem si niste poze. (IMG:style_emoticons/default/snap.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 10 2010, 01:39 PM
Post #34


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Corina @ Sep 10 2010, 11:35 AM) *
Salutare tuturor (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !
Eu fac un pic de curatenie. Deseara am intalnire cu gasca de fete din liceu...adica ''gasca nebuna'' din care faceam parte si eu. Ne reunim dupa 17 ani si o sa tragem o ''betivaneala'' (IMG:style_emoticons/default/322.gif) .

Cool! (IMG:style_emoticons/default/thumbsup.gif) Cum a fost??
Cred ca mi-ar prinde si mie acum o vodka sa ma scape de raceala (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Sep 10 2010, 01:45 PM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



City, vreau chec. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

Kryss, fa-le rosii. Pe mine m-au fascinat unghiile mele rosii. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Azi am vrut sa merg sa ma tund, dar m-a sunat coafeza ca se simte rau si sa o lasam pe alta data. (IMG:style_emoticons/default/consolare.gif) Pacat, deja imi faceam sperante ca scap de claia asta de par. Numai prins il tin in ultima vreme. (IMG:http://i43.photobucket.com/albums/e365/ciresica/iconite/shock.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Sep 10 2010, 02:02 PM
Post #36


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Va pup pe toate (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !
Poate o sa fac poze si pun pe grup...asta daca nu o sa mi se urce vinul la cap (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 10 2010, 02:54 PM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu-i bai, Cori! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Petrecere frumoasa! (IMG:style_emoticons/default/hug.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 10 2010, 05:45 PM
Post #38


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(ciresica_dulce @ Sep 10 2010, 02:45 PM) *
Kryss, fa-le rosii. Pe mine m-au fascinat unghiile mele rosii. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Si pe mine (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Am acasa vreo 5 nuante de rosu, cumparate in ultimul timp, unul mai spre roz, altul spre portocaliu samd (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

QUOTE(ciresica_dulce @ Sep 10 2010, 02:45 PM) *
Azi am vrut sa merg sa ma tund, dar m-a sunat coafeza ca se simte rau si sa o lasam pe alta data. (IMG:style_emoticons/default/consolare.gif) Pacat, deja imi faceam sperante ca scap de claia asta de par. Numai prins il tin in ultima vreme. (IMG:http://i43.photobucket.com/albums/e365/ciresica/iconite/shock.gif)

Asta e deja complot, Cire! Cosmeticiana nu ti-a facut programarea, coafeza se simte rau...(IMG:style_emoticons/default/consolare.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Sep 10 2010, 06:45 PM
Post #39


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Da, m-am gandit si eu. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Chestia e ca mi-am facut programarea tot azi, dimineata m-a pocnit cheful de tuns si am sunat la ele. Nu avea liber decat pe la 8 seara si avand in vedere ca e si vineri am zis hai, merge. Insa vinerea viitoare nu mai scapa. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Urmatoarea oja o vreau maro, visinie sau mov. Ma mai gandesc. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

This post has been edited by ciresica_dulce: Sep 10 2010, 06:48 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Sep 10 2010, 07:25 PM
Post #40


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Ci faciti?
Io evident ca stau absolut degeaba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Cred ca o sa ma epilez. Am vrut sa fac poze la soareci, si am vrut sa dau hartia la o parte cu o chestie mai lunga. Io o dadeam pe o parte, ea o punea la loc pe cealalta. Si m-a si muscat ...

Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 2nd May 2024 - 07:14 PM