IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Marimea conteaza?
katy87
post Jun 11 2007, 03:13 PM
Post #41


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,086
Joined: 23-February 07
From: galati
Member No.: 1,242



kandi sunt de aceiasi parere cu tine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
antenutza
post Jul 1 2007, 06:04 PM
Post #42


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 94
Joined: 13-July 06
Member No.: 420



dimensiunea conteaza - clar - dar nu neaparat cum poate cred barbatzii k dc esti in categoria " o daaa" faci o femie happy instant. conteaza in egala masura si cum se poarta cei doi in intimitate
si plus de asta mai sunt si cazurile de nepotrivire fizica in care cei doi fie se "simt" prea mult unul p altul asta inseamna durere si cazul celalat in care nu prea se "simt" - si aici cred k exista solutii daca cei doi pot sa fie suficient de comunicativi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
sa nu o mai dam cotita - parerea mea - sexul conteaza mult intr-o relatzie - nu este totul totusi dar este un element important - de-aia nu m-am pastrat eu vrigina pt casatorie (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
peace :*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
copila
post Aug 21 2007, 06:39 PM
Post #43


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 6
Joined: 14-August 07
Member No.: 2,038



si eu cred k marimea conteaza..p prietenul meu il iub mult dar la capitolul sex e varza.nu as vrea sa-l pierd din cauza acestei probleme insa nici cale de iesire nu vad:((
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 21 2007, 09:00 PM
Post #44





Musafir






Faptul ca e varza la capitolul sex nu are nici o legatura cu marimea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Aug 22 2007, 01:01 AM
Post #45


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



pai nu stiu cum conteaza marimea dar daca aduci partenera la orgasm nu e nevoie de ea. sa ne amintim ca lesbienele au marimea 0. nu e asa ca sunt cele mai nefericite fiinte de pe planeta?

QUOTE(Dore @ Jan 19 2006, 06:34 PM) *
Umbla prin folclor zicala ca daca partenerii nu se potrivesc la dans nu se vor potrivi nici la pat. Daca luam in considerare coordonata erotica a dansului (mai ales a dansurilor clasice), putem "evalua" un potential partener dupa folclor? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Conteaza marimea pasilor facuti - atat a celor fizici, cat si a celor emotionali?


zicala aia e invechita. nu vad legatura dintre o bâtâiala si sex. mai ales ca folosesc emisfere diferite din creier si muschi diferiti. eu cel putin am reusit sa dovedesc contrariul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Aug 22 2007, 08:55 AM
Post #46





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) daca sotul meu ar fi facut sex dupa cum danseaza, era de mult scos din inventarul meu!!!! Este exclusa legatura sex - dans!!!
In ceea ce priveste marimea, eu zic ca nu conteaza, acu', depinde de fiecare femeie, ce-o impresioneaza si o excita mai tare....eu prefer un preludiu sanatos, care sa implice un orgasm sanatos! Iar un preludiu sanatos se poate obtine si din nuantele vocii partenerului, la telefon, nu-i musai sa fie contact direct...ce urmeaza dupa....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
emi
post Aug 22 2007, 11:30 AM
Post #47


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 21-August 07
Member No.: 2,070



bine inteles ca si marimea conteaza....daca este scurt in scurtatura si nu ajunge la caldura.......cam nashpa.....

cu toate ca atat timp cat exista degete si limba.....nicio lege nu se schimba......

deci marimea trebuie alternata cu impaginatia....altfel se duce dracului si mama marimii..........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Aug 22 2007, 02:16 PM
Post #48


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



eu zic ca nu marimea conteaza.
eu cred ca mai mult conteaza potrivirea marimilor (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Aug 22 2007, 02:37 PM
Post #49





Musafir






Mey poke, ca bine le graiesti!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Aug 22 2007, 05:26 PM
Post #50





Musafir






si eu sunt de acord cu poke

nici asa cat pitonu sa fie da o naibii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th June 2024 - 11:39 PM