IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Sani frumosi si fermi dupa cura de slabire
MiaBubulina
post Jan 3 2007, 03:57 PM
Post #1





Musafir






Intai de toate..."Salutare!" si "La multi ani!"
Sper sa aveti parte de un an bun, plin de impliniri si satisfactii!

Sunt noua pe aici si ma bucur ca am ocazia sa va cer niste sfaturi!

Problema mea este ca in aprox o saptamana ma voi apuca de o cura de slabire serioasa...in care vreau sa slabesc cam 10-15kg...Am mai trecut prin asa ceva...Am tinut o cura de slabire cu paine prajita..Am mancat 2 luni de zile numai paine prajita...neagra, alba, graham, secara etc.Si din cand in cand, atunci cand mi se usca gatul de la atata paine...ma rasfatam cu fructe si legume...Am slabit 15 kg/2 luni...Cura este extrem de eficienta..pt ca painea e destul (dar nu sufiecient!) de hranitoare si, mai presus de toate, e satioasa...Bine...dupa aia am renunat...si pe parcurs m-am ingrasat pt ca am dat iama in dulciuri:)
Asa ca acum o voi relua...Am tinut cura acum vreo 3 ani...
PROBLEMA o reprez sanii!Eu am sanii destul de maricei, sunt chiar multumita de ei (la fel si prt meu:)...Numai ca dc slabesc or sa-si piarda din fermitate!Nu stiu ce sa fac...sport...stiu...dar nu e suficient...Atunci cand am slabit prima data imi cautam sanii prin casa...Peste noapte nu mai aveam pieptul ala apetisant dupa care intorcea toata lumea capul:)Si va cer sfaturi! Dc ati trecut prin asa ceva, sau chiar dc nu....

Lotiuni, tincturi...creme, MASAJE, toate procedeele de care ati auzit...acasa si la saloane specializate...

Va pup si va multumesc anitcipat!

Si scuze ca am scris atat de mult!:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
MiaBubulina   Sani frumosi si fermi dupa cura de slabire   Jan 3 2007, 03:57 PM
angeldust   Bubulina, in primul rand trebuie sa recunosc ca e ...   Jan 3 2007, 04:14 PM
MiaBubulina   Stiu ca nu e sanatoasa cura pe care am facut-o...r...   Jan 3 2007, 04:44 PM
fortelady   mia, in primul rand bine ai venit pe elady! in...   Jan 3 2007, 04:48 PM
pokemon   pentru sani fermi pe langa vitamine,proteine,sport...   Jan 3 2007, 07:53 PM
Diana   Daa, alternanta dusurilor scotiene cu cele calde d...   Jan 3 2007, 08:01 PM
Szimcsi   Si greutatile dau rezultate. De asemenea, gasesti ...   Jan 3 2007, 08:41 PM
rhavinelle   Si eu sunt curioasa ce alte optiuni exista in cazu...   Jan 5 2007, 06:46 PM
pokemon   la asta ma gandeam si eu,care am sanii foarte mici...   Jan 5 2007, 07:00 PM
Diana   :welcome: pe eLady, rhavinelle! :lmani: Speram...   Jan 5 2007, 07:39 PM
ingerashiubit   Ce facem in cazul sanilor lasati? Cum remediem ace...   Apr 1 2007, 08:55 AM
divi2007   Ce facem in cazul sanilor lasati? Cum remediem ace...   Apr 3 2007, 01:33 PM
angeldust   In cazul sanilor foarte lasati chirurgia e cam sin...   Apr 3 2007, 01:48 PM
sella   chirurgia e cam singura varianta.Am incercat cite...   May 8 2007, 11:43 AM
divi2007   traiasca chirurgia pt cine are curaj, eu va zic si...   May 8 2007, 12:29 PM
alphonselena   mai exact ce regim ne ajuta sa slabim si sa ne men...   Jul 18 2007, 07:50 PM
girl22   Eu cand sunt mai plinuta am sanii foarte frumosi c...   Oct 17 2008, 02:19 PM


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 10th June 2024 - 02:49 AM