IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dependenta de gatit, alt fel de viciu
angeldust
post Jul 25 2007, 12:25 AM
Post #11





Musafir






Buna, ma numesc Angeldust si am 3 ani de cand m-am lasat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mai am mici scapari, cam o data pe luna asa, dar in rest sunt clean (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ma scuzati ca ma bag si eu in seama, dar care este scopul acestui topic, ca eu nu m-am prins? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Vrea cineva sa se lase de "dependenta" asta si nu stie cum? Ca as avea eu cateva solutii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Jul 25 2007, 02:06 AM
Post #12


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



QUOTE(angeldust @ Jul 24 2007, 06:25 PM) *
Buna, ma numesc Angeldust si am 3 ani de cand m-am lasat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mai am mici scapari, cam o data pe luna asa, dar in rest sunt clean (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ma scuzati ca ma bag si eu in seama, dar care este scopul acestui topic, ca eu nu m-am prins? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Vrea cineva sa se lase de "dependenta" asta si nu stie cum? Ca as avea eu cateva solutii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Buna, eu sunt tot eu. Scopul ierea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) sa va inducem o oaresce dependenta si voua celor care ati fost la dezintox (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . Iar noi suntem ambitioase si desigur speranta moare ultima (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ... be aware! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 25 2007, 02:35 AM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Va iubesc. Eram deprimata si am inceput sa citesc aici si pe la ce nu ne place sa facem. Si m-a busit un ris sanatos, de ma tin cu miinile de burta si va multumesc ca existati in viata mea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
asgaard
post Jul 25 2007, 08:18 AM
Post #14


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 414
Joined: 1-November 06
Member No.: 670



(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) dependentele
pentru cine a intrebat : e dependenta si nu hobby ca de, te intreaba omul daca mergi la munte in week-end si tu : "pai azi ma gandeam sa gatesc, ca de mult n-am mai facut ceva bun" (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jul 25 2007, 10:32 AM
Post #15





Musafir






La mine nu stiu daca-i o dependenta sau fac de nevoie. Cert e ca-mi place sa-l vad pe al meu cum infuleca...zici ca-i un bebe. Cand ajung in bucatarie sunt si eu creativa, dar e mai greu pana ajung. Imi place ca-mi dati si voi un pic de elan cand va citesc si mai aflu si diferite secrete de aici...nu mai e nevoie s-o sun pe mami. Nu stiu daca-i noroc sau sunt inzestrata cu ceva talente, ca mancarurile imi ies gustoase.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jul 25 2007, 02:26 PM
Post #16





Musafir






Ahammzzz deci asa, voi sunteti ca in bancul ala cu "blonda sexoasa si tzatzoasa...nu caut nimic doar ma laud" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Apai dependenta placuta va doresc atunci, ca pe mine nici o sansa sa ma convertiti (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 25 2007, 10:02 PM
Post #17


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai, bre, n-o incercat nimeni. Oricum te convertesti singurica de fiecare data cind ti-e foame si nu ai nimic gata. Un ou ochi si tot faci. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jul 26 2007, 12:15 AM
Post #18





Musafir






amin.
ma duc sa trag un busuioc pe nas. si-o tzara de otzet balsamic, preparat in casa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 26 2007, 12:21 AM
Post #19


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Poti tu sa te descinti cu apa de la noua fintini si lapte de mita de la noua case, daca ai morbul gatitului, nu scapi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Apr 22 2008, 03:44 PM
Post #20


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



N-a mai postat nimeni la topicul asta de multa vreme. Eu abia acum l-am gasit si trebuie sa ma spovedesc si eu: sunt dependenta de gatit/ Imi place sa gatesc! (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Anul trecut am fost jobless vreo 2-3 luni si gateam aproape non-stop. Nu mancam, dar gateam! Al meu sot era f incantat, dar totusi...uneori deraiam (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Si imi amintesc ca era perioada aia caniculara si eu gateam la toate okiurile aragazului. Ce sa mai, era sauna la mine in bucatarie (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

Dar nah, dependenta asta (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th May 2024 - 12:27 AM