IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 10 11 12 13 >  
Reply to this topicStart new topic
> Marimea conteaza?
kryss_10
post Jan 13 2010, 04:21 PM
Post #111


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,153
Joined: 14-March 09
From: The moon
Member No.: 6,083



Buna Danut! NU marimea conteaza! Cred ca esti destul de "dotat" fata de alti baieti asa ca stai linistit.Nu iti face nici o operatie nu e cazul.

This post has been edited by kryss_10: Jan 13 2010, 04:22 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Feb 18 2010, 11:38 AM
Post #112


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



Deci Danut, eu am dotarea mai mica decat tine si nu as face nici o schimbare. am intrebat si fiecare partenera si toate au spus ca nu am nevoie de nimic mai mult. Si au dreptate mare: daca schimbi ceva la tine trebuie sa iti schimbi si tehnica toata si sa te adaptezi. Eu sunt de parere ca nu trebuie sa repari ceva ce functioneaza. Daca tot vrei sunt pe internet atatea exercitii care functioneaza (am prieteni care au reusit sa isi adauge cativa cm fara operatii, in mod natural). Nu mi s-au parut mult mai fericiti dupa dar nici mai nefericiti. E alegerea ta, insa eu unul nu as modifica nimic pt ca ma simt bine in corpul meu si atat timp cat si cele cu care sunt se simt bine nu imi fac probleme decat cum sa lucrez la alte chestii care imi scapa, cum ar fi romantismul si conversatia. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Feb 18 2010, 11:52 PM
Post #113


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Foarte bine punctat Leo,daca totul ar depinde de masura...faza aceasta tot de la niste complexati a aparut si acum foarte multi barbati se dau de ceasul mortii,din punctul meu de vedere nu conteaza marimea ci comunicarea,respectul fata de cel de langa tine,sa o faci sa se simta iubita cu adevarat,arta de a iubi se dezvolta in timp si apoi mai degraba putin si bun decat mult si prost...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Feb 19 2010, 02:33 AM
Post #114


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Cele cu care esti, Leo (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ? Carevasazica sunt mai multe....in acelasi timp (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ?

On topic, confirm si eu o data in plus ca nu marimea conteaza.
Exemplificand, va spun cu mana pe inima ca am avut si partener super dotat fizic si pe care l-am lasat balta pentru ca altceva in afara sexului nu mergea in relatia noastra.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 5 2011, 11:18 AM
Post #115


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bon, trebe sa cititi asta: Romanii au cele mai mici penisuri din Europa! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 5 2011, 09:53 PM
Post #116


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



haha ce tare (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) de fapt, nu e deloc tare. Citisem si eu studiul cu dimensiunile la nivel global dar nu mi-am dat seama ca romanii sunt pe ultimul loc din Europa, asta da stire (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Am retinut insa ca ar exista un motiv sa ne mutam in Cambodgia!

Si acum pentru alinarea suferintelor baietilor nostri, va las cu o vorba de duh:
"It's not the size of the boat but the motion of the ocean!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 5 2011, 10:13 PM
Post #117


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Totusi Cambodgia e cam departe si nu cred ca merita efortul! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 6 2011, 11:10 AM
Post #118


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Nu mai pot de ras! De-aia nu gaseam noi prezervative XXL nicaieri in Romania! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 6 2011, 01:17 PM
Post #119


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Acu` te lauzi, nu?! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Dec 16 2011, 01:51 PM
Post #120


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



Mai, cine e frustrat de marime poate incerca exericitii pentru asta. Mai castiga vreo 2-4 cm maxim.
Treaba functioneaza, pot sa spun ca am o cunostinta care a reusit cu materiale de pe internet, luate gratuit.
Nu stiu insala ce e utila treaba asta... de exemplu eu trebuie sa ma chinuiesc in pat cu iubita pentru ca nu suporta marimea. Si chiar e mai bine sa te chinuiesti sa scoti mai mult din mai putin decat sa te chinuiesti sa ajustezi fiecare miscare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  « < 10 11 12 13 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 09:26 PM