IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Despre renuntare
Diana.
post May 11 2008, 10:10 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Renuntam cand am obosit, cand nu mai avem nici o sansa sau cand pur si simplu nu ne mai intereseaza.
Cand am obosit? Cand am luptat prea mult, ne-am zbatut, am tras cu dintii si am ajuns intr-un punct cand ne uitam in urma si nu vedem decat efort si nici un strop de lumina. Doar stropi de sudoare.
Cand nu mai avem nici o sansa? Cand realizam ca ne luptam cu ... Citeste Despre renuntare
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
arinela
post May 18 2008, 08:23 PM
Post #2


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 172
Joined: 21-October 07
From: Alba Iulia
Member No.: 2,462



Si eu fac parte din categoria "incapatanati" atunci cand mi se pune un pitic pe creier... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) si nu renunt chiar daca toata lumea imi spune ca gresesc (desigur, poate fi vorba si de putina naivitate, asta ca sa ma exprim elegant (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) ). Pana nu dau eu cu capul de pragul de sus, nu ma las.
Ma las influientata in probleme minore, fara prea mare efect asupra mea, insa in rest.. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Maàt   Despre renuntare   May 11 2008, 10:10 PM
angeldust   :) Ai dreptate, uneori e un act de maturitate sa r...   May 12 2008, 08:27 AM
albinuza   mdaaa, la problema asta cu renuntarea m-am tot gan...   May 12 2008, 10:28 AM
rozy   Szi,se pare ca ai nimerit la fix cateva din fete c...   May 12 2008, 11:18 AM
Vanillina_77   Buna tuturor! Eu cred ca uneori este chiar bi...   May 12 2008, 12:00 PM
Maàt   :welcome: la noi, Vanillina! Ce bine mirosi......   May 12 2008, 12:30 PM
Vanillina_77  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 03:03 AM