IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

47 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce filme ati mai vazut?
Szimcsi
post Apr 26 2009, 05:03 PM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



QUOTE(Cleo @ Apr 25 2009, 09:00 PM) *
hahaha DD, Vin Diesel are o voce foarte sexy si l-am vazut intr-un film mai vechi cu par si nu avea nici un farmec, asa chilug (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) il are pe vino-ncoace

Vrem sa mergem maine la cinema la Earth si-apoi poate mai intram la vreun film daca tot e multiplex

trailer-ul



Cleo, minunat trailer-ul. Abia astept sa-l vad si eu (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Apr 26 2009, 05:43 PM
Post #32





Musafir






Trebuie sa vedeti si :

Animals are beautiful people

(IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Apr 26 2009, 06:38 PM
Post #33


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu am vazut Twilight. Impresii: Romantic, adolescentin, un pic tras de par, m-a facut sa visez frumos (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

(IMG:http://arthurandtamie.files.wordpress.com/2009/04/twilight-tease-poster.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Apr 26 2009, 08:19 PM
Post #34


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Iaca lista:

- How I met your mother - cu excepţia ultimului sezon. Util pentru fanii New-Yorkului, haios pentru restul lumii. Şi Barney Stinson face toate paralele fiindcă este legen ... wait for it ... DARY! (IMG:style_emoticons/default/322.gif)

- Shogun - a fost odată ca niciodată mr. Chamberlain (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

- Inkheart - pentru amatorii de poveşti şi de provincii italiene.

- Eternal sunshine of the spotless mind - e haios Carey īn loc de Winslet şi viŢeversa.

- Fata cu cercel de perlă - īncāntătoare atmosfera ... bun īn loc de excursie la Delft.

- Ember - după o călătorie spre centrul pămāntului trebuia şi una retur.

- Jane Eyre - ce face BBC capodoperă se cheamă. Se găseşte şi pe youtube (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , eu mi-am luat ţeapa cu Diverta care avea doar prima parte.

- 21 - studenţie, blackjack, matematică şi visul american.



Īn seara asta, viva teveul, o să fie Sense and Sensibility, fiindcă de la clasici ai mereu cāte ceva de īnvăţat.

Promit că scriu mai des ca să nu mai pun mercuriale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
valentinad
post Apr 27 2009, 01:12 PM
Post #35


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 21
Joined: 18-April 09
Member No.: 6,304



am vazut ieri Perfect Stranger cu Bruce Willis. Plictisitor si nerealist (partile tehnice: spart firewall etc), dar finalul e dragut si neasteptat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 27 2009, 02:13 PM
Post #36


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Earth a fost fantastic, imagini absolut incredibile iar cei care au filmat au aplauzele mele cu fluieraturi. Exista specii de pasari al caror ritual de imperechere este HILAR. O pasarica neagra oarecare isi ridica dintr-o data fustele in cap, pare imbracata intr-o fusta de balerina si danseaza un dans cu o coregrafie hilara ( hai la stanga, hai la dreapta, un pas in fata flexat ... samd) Asta-i o minuscula parte din tot ce inseamna fauna terrei. Il recomand (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Apoi am vazut 17 again cu Zac Efron pe care fata mea il place (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) si spre surprinderea mea am fost placut impresionata, film usurel insa tipul joaca foarte bine. O sa mai auzim de el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 30 2009, 10:59 AM
Post #37





Musafir






Sabah (2005), film canadian, o familie de arabi stabilita de mult in Canada, una dintre doamne se indragosteste la 40 de ani de-un canadian... Ne-a placut mult.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Apr 30 2009, 02:38 PM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Mi-a placut Body of Lies, in care Leonardo diCaprio il eclipseaza pe Russel Crowe (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) IMHO.

Am mai vazut o comedie romantica dragutica My best friend's girl, cu Kate Hudson.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
3A
post May 1 2009, 09:50 PM
Post #39


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,116
Joined: 19-January 08
From: Toronto
Member No.: 3,077



Daca zici ca e simpatic, Sylvie, ma duc si eu sa-l iau.

Am avut chef de o comedie si am luat "Bride wars" dar zau daca am ras macar un strop. E ok filmul.

Am vazut "The Reader", eu zic ca e un film care merita vazut, desi nu e un film vesel.
Mai mult cu emotii introvertite, nu neaparat actiune.
Per total mi-a placut.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post May 4 2009, 04:29 AM
Post #40





Musafir






Am vazut si eu Sabah si mi-a placut. Este foarte real, exact asa traiesc diversele "culturi" pe-aici: in lumea lor proprie. Mersi Kalua de recomandare, sunt de acord cu tine ca merita vazut. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

This post has been edited by pescarush: May 4 2009, 04:30 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

47 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 15th May 2024 - 10:36 PM