IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  « < 95 96 97 98 99 >  
Closed TopicStart new topic
> Ce mancam azi: Dieta Montignac, PARTEA A III-A:, Idei pentru meniuri Montignace
lotte
post Jun 5 2009, 07:21 PM
Post #961


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Tiana, ma ia cu lesin cand vad cat de putin ai mancat.

Eu, azi:
d: iaurt cu fulgi de ovaz, o nectarina si un mar, cafea conforma, 3 ceaiuri
p: Dorada cu o salata greceasca maaaaaaare (in oras, of course)
c: placinta cu branza a la Carmen si salata de rosii cu castraveti (placinta mea nu are fructoza), un pahar de vin rosu.

Ma duc sus pe varf de munte maine.

Va urez un weekend excelent!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexty
post Jun 5 2009, 07:23 PM
Post #962


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 185
Joined: 17-May 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,507



Aaa.. ehh! Nu e chiar asa de grav, se mai intampla. Bine ca nu ai papat neconformitati (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Masa mea din seara asta, luata la pat (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

(IMG:http://g.imagehost.org/t/0755/P1010586.jpg)

(IMG:http://g.imagehost.org/t/0008/P10105882.jpg)

E cam pacatos nautul asta prajit.. acum inteleg de ce zice Monti sa renuntam la rontaitul intre mese, indiferent ce! Intre pranz si cina am tot luat din cand in cand din el si nici nu mi-era cine stie ce foame acum seara... am mancat ca sa nu mi se faca foame pe la 10. Nu-mi mai fac naut prajit.. dar e asa de bun (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Jun 5 2009, 07:26 PM
Post #963


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Alexty, dar descrie ce e in poze, ca eu nu vad prea bine (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexty
post Jun 5 2009, 07:33 PM
Post #964


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 185
Joined: 17-May 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,507



lotte, da click pe ele si ti le face mari (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Jun 5 2009, 07:35 PM
Post #965





Musafir






Alex, nu stiu ce le-ai facut, dar pozele ar trebui sa se vada direct in site. Dealtfel, cina ta arata yummy. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Nah, ca acum se vad, cred ca la mine e problema. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Pai cine zice sa nu-ti faci naut? Il faci si il tii de cate o gustare, din cand in cand, nu-l mananci pe tot intr-o zi, mai ales ca e foarte consistent. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

This post has been edited by pescarush: Jun 5 2009, 07:37 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Jun 5 2009, 08:07 PM
Post #966


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Alexty, am crezut ca nu am voie sa ating poza (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Dar tot nu inteleg ce e langa snitel: dovlecei si mai ce? Scuze, dar eu nu mananc asa complicat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .
Dar arata bine si sunt curioasa (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexty
post Jun 5 2009, 08:46 PM
Post #967


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 185
Joined: 17-May 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,507



Pesca, nu prea reusesc eu sa tin nautul "de cate o gustare". Ar trebui sa-l ascund sub pat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ieri am facut 150 g de naut si l-am tinut langa mine la calculator si deja nu mai exista (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

lotte, nu stiu unde vezi tu dovlecei in poza aia (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) In prima poza se vad 2 chiftelute din piept de pui, un snitel si 2 clatite armenesti (ala kalua), iar in poza a 2a se vede o salata de rosii cu castraveti si 1 cutie de pate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 5 2009, 08:57 PM
Post #968





Musafir






Alex, daca pui pozele in photobucket se vad aici mari, nu mai trebuie clickuite. Si zi de fiecare data ce-i pe farfurie, chiar daca se vede.
Arata tare bine!
Chiar vroiam sa-ti spun ca rontaitul intre mese nu-i bun, nici macar gustarile, tin pancreasul ocupat incontinuu, ceea ce-i impotriva principiilor montignace.

lotte, drumetie minunata!

Eu sunt tare bucuroasa ca ma mentin sub 55, nu stiu ce-i cu atata motivatie pe capul meu mai nou. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Aseara am gustat dintr-o inghetata cumparata aparuta nou, vreo doua linguri (nu lingurite (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) , nu stiu ce l-a apucat pe Mr. kalua, si-a pus-o intr-o cupa normala, dar si-a luat "polonicul" s-o manance (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) ), de vanilie si portocale cu sos de cirese cu sherry, Vise andaluze ii spune, iac! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) In gura ramane un gust de branza proaspata de vaci! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexty
post Jun 5 2009, 09:04 PM
Post #969


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 185
Joined: 17-May 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,507



Sa ma hexplic (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Eu in mod normal folosesc servimg pentru poze si le pune asa cum trebuie pe site, dar acum se blocase si asta a fost primul site de incarcat poze care mi-a iesit in cale.
Si nu am scris ce e in poze pentru ca scrisesem la meniul de azi ce am papat la cina, am zis sa nu ma repet, dar am gandit prost, ca meniul meu e pe paginea ailalta.. my bad.

Cat despre rontait.. am simtit pe pielea mea ca nu e bun (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Kalua, cate kg ai? Si io tot 55 kg am (de cand cu Monti, ca inainte aveam 58-59 de vreo 3-4 ani).

Sorry, vroiam sa te intreb ce inaltime ai, nu cate kg !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 5 2009, 09:12 PM
Post #970





Musafir






1,70, dar asta n-are mult de spus, ca-i vorba si de conformatie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  « < 95 96 97 98 99 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 01:31 AM