IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 10 11 12 13 >  
Reply to this topicStart new topic
> Lista cu ginecologi, cabinete medicale, clinici ginecologice
Fanny
post May 5 2009, 07:46 AM
Post #111


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nicaieri nu te mai duci pur si simplu; de asta s-a inventat telefonul. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Suna la Polizu, cere la cabinetul medicului si vorbeste cu asistenta atat pentru program (eventual si pe cel de la clinica particulara) cat si pentru procedura.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariaaa
post May 5 2009, 11:13 AM
Post #112





Musafir






Multumesc. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxi31
post May 12 2009, 09:09 AM
Post #113


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 11-May 09
Member No.: 6,458



Salut la toata lumea!

Sunt si eu noua pe acest forum pe care l-am descoperit in cautarea mea de pareri si opinii despre anumiti medici ginecologi din Bucuresti (eu fiind din provincie) care mi-au fost recomandati de catre diverse persoane pentru a-mi rezolva problema, adica o "minunata" rana pe col pana cand am ajuns la doamna doctor Indiana Pelin, care mi-a fost recomandata cu foarte multa caldura de catre o cunostinta de-a mea (pacienta a dansei) si la care am si mers pana la urma pentru un control si pot spune ca am fost chiar multumita. Din cate am observat pe acest forum, sunt multe persoane care vorbesc foarte frumos despre dansa, lucru care m-a facut sa capat mai multa incredere avand in vedere ca urmeaza sa merg si pentru o cauterizare. Deocamdata astept rezultatul unor analize si teste pe care dansa mi le-a recomandat sa le fac. Sunt un pic cam speriata avand in vedere ca asta este prima mea problema de sanatate din punct de vedere ginecologic dar sper ca totul sa fie bine in final.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post May 12 2009, 10:40 AM
Post #114





Musafir






Ruxi bine ai venit si sanatate multa. Gandeste pozitiv si totul o sa fie bine. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Jun 6 2009, 07:58 PM
Post #115


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



Am gasit recomandari pe internet si asta mi-a dat incredere sa ma duc la ea. Acum doresc sa o recomand si eu la randul meu pe doamna Alina Dascalu de la Sanador. Din cate am inteles lucreaza si la Polizu si la Euroclinic. Mi-a placut pentru ca a stat de vorba cu mine, mi-a ascultat toate problemele, mi-a explicat ce si cum pe intelesul meu. Pe scurt, nu am simtit ca dau banii pe intrat-iesit din cabinet si stat fix 5 minute cu medicul. Pare o persoana mai distanta dar cred ca asta tine de profesionalism. Chiar mi s-a parut ca si-a dat interesul pentru problema cu care ma dusesem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ayana01
post Feb 23 2010, 01:32 PM
Post #116


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 99
Joined: 18-February 10
Member No.: 8,008



Pentru Baia Mare, am vazut in lista pe dl. Sasaran. E si medicul meu. Il recomand cu caldura. Super medic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OaNa`
post Aug 3 2010, 08:28 PM
Post #117


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 385
Joined: 11-July 10
From: Sibiu
Member No.: 8,859



Buna!
As dori si eu sa stiu daca poate cineva sa-mi recomande un doctor ginecolog din Sibiu.
Multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jullia47
post May 16 2011, 03:00 PM
Post #118


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 8
Joined: 16-May 11
Member No.: 10,208



Pentru fetele din Bucuresti, vi-l recomand pe domnul doctor George Lemnete - Top Medical
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra andree...
post May 20 2011, 10:38 AM
Post #119


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 12
Joined: 11-May 11
From: Bucuresti
Member No.: 10,188



Eu recomand intreaga retea privata de sanatate Regina Maria, si aici intra atat spitalele din Bucuresti cat si din Brasov si Euroclinicul. Aici am nascut si pot spune ca sunt conditii minunate, echipa de doctori profesionisti (ginecologi, medici ATI si medici neonatologi), aparatura medicala de ultima generatie si experienta de peste 5.000 de nasteri la activ.
Thumbs up! (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Betty10
post Jun 28 2012, 01:16 PM
Post #120


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 28-June 12
Member No.: 11,289



mmm

This post has been edited by Betty10: Jun 28 2012, 01:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  « < 10 11 12 13 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th September 2024 - 01:07 PM