IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  « < 97 98 99 100 >  
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXIX-eLady`s hot spot
laur claudiu
post Oct 29 2010, 11:00 AM
Post #981


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Salutare salutare!Ce mai face lumea?Diana,da ce bucle avem!Te-a mancat boala dar iti revii,iti sade superb!
Eu imi rasfat papilele gustative cu un bretzen bavarez,in pat la caldurica,azi nu muncesc dar maine da,ca la nebuni cu turele astea!Luni se face punte ca e Ziua Mortilor si uite asa de Duminica o intindem pana in Elvetia!A venit frigul si aici,mai ales seara,nu suport frigul!!
Albi maine imi vin minutele asa ca te stresez!Kryssa scumpa ce mai zici?Un pup dulce din partea mea!
Teo,o imbratisare si un pup virtual!
Corina mai traiesti?Mai da un semn de viata!Salutari lui Kuky si aveti grija de voi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 29 2010, 12:01 PM
Post #982


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Laur, chiar ma gindeam la tine zilele trecute, ca nu ai mai dat nici un semn de viata, bre! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Oct 29 2010, 12:29 PM
Post #983


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



BUna ziua! Chiar te rog sa ma &amp;quot;stresezi&amp;quot; Laur &lt;img src=&quot;style_emoticons/default/biggrin.gif&quot; style=&quot;vertical-align:middle&quot; emoid=&quot;:D&quot; border=&quot;0&quot; alt=&quot;biggrin.gif&quot; /&gt;&lt;br /&gt;Eu is plina de nervi. MI-a venit un plic dela primarie sa ma duc sa iau ceva Este o amenda pe care am luat-o la inceputul lui iunie in Lombardia. Adica alta zona. AM platit acea amenda in luna iunie. Acum ar trebui sa o platesc din nou. Si partea de rahat este ca nu mai am chitanta ca am platit. Ca au trecut 5 luni. Io pastrec 3 luni chitantele!!!! MOoooama da ce ma cert cu ei...O sa-i sun maine dimineata, pentru ca au orar de la 9 la 10

This post has been edited by albinuza: Oct 29 2010, 12:33 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rody
post Oct 29 2010, 02:27 PM
Post #984


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,012
Joined: 20-October 09
Member No.: 7,318



Hello ladies. Hollo Laur! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Chiar ca nu ai mai dat de mult pe aici Laurel.
Eu m-am facut azi frumoasa si am iesit la plimbare, am platit niste facturi si am venit inapoi acasa. M-am uscat la par singura cu peria pe care am cumparat-o de curand si a iesit destul de bine, are volum parul. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Me= happy.

Dia, si eu vreau sa iti vad parul ondulat. Unde pot sa vad ca nu am gasit?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 29 2010, 04:02 PM
Post #985


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Laur bine ai revenit (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Distractie placuta in Elvetia! Tot mai rar pe la noi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Maine e ziua lu Teo jr. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
In noaptea asta coc blaturi pentru tortul in forma de castel, fac salata de buf ( (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) si curatenie (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Deci voi aparea si pe forum din cand in cand. V-am anuntat de pe-acum, sa nu va speriati daca dati de mine la ceas tarziu din noapte bantuind pe forum. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
In alta ordine de idei, eu sunt bine, cu armata rosie in plina invazie, cu o tara de febra muschiuloasa de la zumba (ne-au muncit ieri nu gluma (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) si cu multe chestii de facut urgent.
Va salut! Ne vedem mai tarziu (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OaNa`
post Oct 29 2010, 07:49 PM
Post #986


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 385
Joined: 11-July 10
From: Sibiu
Member No.: 8,859



Buna searaa!!  (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Teo, LA MULTI ANI pentru fetita !!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/pupaceala.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Oct 29 2010, 09:37 PM
Post #987


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



La Multi Ani! Sa-ti traiasca printesa, Teo! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 29 2010, 09:53 PM
Post #988


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Multumesc fetelor (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Tare batrana ma simt (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Blaturile sunt gata. Ma duc sa spal vasele (IMG:style_emoticons/default/pistolar.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Oct 29 2010, 11:04 PM
Post #989


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Sa-ti traiasca fetita Teo! Sa fie sanatoasa sa te bucure si mai mult decat pana acum!!!

Eu ma uit la Dansez pt tine. Ma plictisesc teribil de tare!!!!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rody
post Oct 30 2010, 11:46 AM
Post #990


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,012
Joined: 20-October 09
Member No.: 7,318



Buna ziua tuturor!
Teo, la multi ani pentru puiuta ta! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Azi nimic special, poate o sa gatesc ceva mai tarziu putin si cred ca in rest voi fi tot pe acasa. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  « < 97 98 99 100 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 08:49 PM