IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

96 Pages V  « < 94 95 96  
Closed TopicStart new topic
> Poze cu noi!, Fotografii cu membrele eLady.ro
dr_wise
post Jun 9 2009, 03:20 PM
Post #951





Musafir






Claudia draga, sa-ti traiasca comoara!
E o frumoasa si are un zambet seducator! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) E asa de dragalasa in poza in care zambeste! Ptiuu, sa nu-i fie de deochi!
Mie-mi plac foarte mult pozele in care o privesti, iti radiaza fata de fericire.
Felicitari!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jun 9 2009, 03:31 PM
Post #952





Musafir






Clau, m-ai pus pe ganduri. Trebuie sa-mi fac si eu o poza cu picea la san, ca n-am. O sa vezi tu ca pe masura ce se mareste, e din ce in ce mai fericita cand o pui la san.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jun 9 2009, 03:57 PM
Post #953





Musafir






mai cat e de tare, are in unele poze asa o moaca parca ar zice "ia bahhh lasati-ma in pace domle, de poze imi arde mie acu?" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 9 2009, 08:45 PM
Post #954


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Sunteti doua frumoase! Imi place tare cum o tineti pe Carla, eu eram o sperioasa si-l tineam ca pe un bibelou si numa' pe spate, mi-era teama sa nu se rupa (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Este ca o jucarie mica si haioasa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Are trasaturile foarte bine conturate pentru o bebita de doua saptamani! Pup fetele!

Aaa, am si eu cateva poze haioase cu David la san, facute cu mobilul. Rad tare cand le vad.

This post has been edited by Altheea: Jun 9 2009, 08:46 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Jun 9 2009, 09:32 PM
Post #955





Musafir






Clau, sa fiti sanatoase!! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) E o scumpete (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Imi place de mooor poza in care zambeste (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Jun 9 2009, 11:04 PM
Post #956


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Partea a II-a
Go to the top of the page
 
+Quote Post

96 Pages V  « < 94 95 96
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 11th June 2024 - 05:26 PM