IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Grup de suport pentru Roxanica noastra
albinuza
post Jan 30 2009, 10:14 AM
Post #11


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Da si eu am aceeai stare! Imi vine sa plang in hohote! Viata de e de rahat si nu ai ce sa faci! Dar sunt sigura ca Roxana e tare si va ramane asa pentru Sara!
Stiti ca se spune ca atunci cand moare cineva, sufletul persoanei merge la un nou nascut? Poate sufletul tatalui ei va merge la Sara!
Rox, suntem aici iubita!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Jan 30 2009, 10:16 AM
Post #12





Musafir






Eu ma gandesc ca poate sufletul tatalui se va intrupa in bebelusa ce va veni, stiu ca suna paranormal, dar cateodata ciclurile vietii sunt in asa fel incat nimic nu se pierde... (IMG:style_emoticons/default/rip.gif)

albi, gand la gand.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jan 30 2009, 10:27 AM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Aoleu! M-a busit plansul...Am citit la mafia si nu intelegeam ce se intampla, dar la asa ceva nu m-as fi putut astepta!
Sa dea Dumnezeu sa aiba puterea sa treaca peste greutatea asta!
Roxi, suntem langa tine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadutZ15
post Jan 30 2009, 10:35 AM
Post #14





Musafir






Condoleante, Roxana! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Sa speram ca va reusi sa treaca peste, pentru Sara.


PS: la Mafia ma bag eu daca vreti sa continuati. Parerea mea este ca ar trebui oprit jocul si inceput unul nou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Jan 30 2009, 10:40 AM
Post #15





Musafir






Madutz, nu prea mai avem chef de joaca (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) O sa fiu tot eu povestitor data viitoare daca vreti, dar cred ca luam o pauza acum. Eu fac cum vreti voi, insa asta e parerea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadutZ15
post Jan 30 2009, 10:45 AM
Post #16





Musafir






Eu am zis ca idee. In caz ca vroiati sa puteti continua, nu am zis cu gand rau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 30 2009, 11:27 AM
Post #17


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Neata si de la mine.
Roxana, condoleante si trebuie sa fii tare pentru bebelusa ta (IMG:style_emoticons/default/consolare.gif)
Eu am patit ceva ingrozitor. Ieri dormeam cu bebelusii mei si Laurica s-a urcat pe un scaun si mi-a luat vreo 15 pastile anticonceptionale. Cand m-am trezit sa-mi iau pastila am vazut ca lipseau si am intrebat-o daca le-a ascuns. A zis ca le-a mancat, ca erau dulci. Am zis ca fac stop cardiac, am sunat salvarea si am plecat la spital.
Cel mai ingrozitor e faptul ca daca nu ma duceam sa iau pastiluta, eu o iau seara, dar ieri parca am avut o presimtire,aflam destul de tarziu si era posibil sa-i fie afectat ficatul. Nu-mi dadeam seama ca s-a catarat pentru ca a dus scaunul la loc.
Am avut o seara de cosmar, a murit un bebelus in salon cu noi si sunt la pamant cu moralul.

O zi buna la toata lumea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jan 30 2009, 11:29 AM
Post #18


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Oana, imi pare rau sa aud asta. Au zis ceva doctorii?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 30 2009, 11:33 AM
Post #19


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Au zis ca a avut noroc ca am descoperit repede si data viitoare sa pun pastilele mai sus. Mi s-a rupt sufletul pt ea, i-au facut spalaturi si ea mi-a zis: uite mami, mi-au pus si un fluturas in manuta.
Nu inteleg cum s-a putut intampla asa ceva pentru ca eu pun totul sus sa nu ajunga si niciodata nu a avut un accident. Ea mi-a zis ca erau dulci si ca m-a vazut pe mine ca luam in fiecare zi cate una.
A fost vina mea, cand ai un copil, responsabilitatile sunt foarte mari, trebuia sa anticipez. O data viitoare nu va mai exista.

Ce i s-a intamplat Roxanei m-a dat peste cap complet, ma simt rau la modul cel mai serios.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Jan 30 2009, 11:42 AM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



OMG Roxanica Dumnezeu sa te intareasca, cand iti moare un parinte e unul dintre cele mai grele momente ale vietii si tocmai acum cand mai ai un pic si vine Sara pe lume.
Dumnezeu sa-l odihneasca Roxi si tie sa-ti dea putere sa treci peste si mie mi se pare ca uneori e mult prea cruda viata cu noi. Roaga-te cat poti zilele astea, asta poate o sa te ajute un pic.
Bine ca te-ai prins la timp Oana, inseamna ca rezonezi foarte bine cu copiii tai. Un copil e tare inventiv, nu stii ce-i trece prin capsorul ala mic si ce poate sa faca uneori decat cand te pune in fata faptului implinit.

This post has been edited by Master of Norules: Jan 30 2009, 11:47 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 07:04 PM