IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tinute pentru doloscane si plinute: Hot or not?, Topic de prins inspiratie
Teocris
post Aug 27 2012, 01:53 PM
Post #41


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu sun "gravida in ultima luna". Si nu glumesc (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Foarte foarte greu imi gasesc o rochita care sa nu ma arate ca si cum as fi gravida. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 27 2012, 03:14 PM
Post #42


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Teo, acum sa fim sincere, e o rochie... nu poate face minuni (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Damn, desi mi-as dori sa inventeze cineva niste pilule magice care sa ma faca sa dau jos 20 de kile instant, fara sa imi fac perectii inimii sa se subtieze si fiu predispusa sa crap oricind! (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) sau macar o rochie fermecataaaa! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 27 2012, 03:28 PM
Post #43


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ba eu am vazut rochite foarte frumoase, cu o croiala buna, care nu te face sa arati gravida, adica nu-ti scoate in relief exact burta pe care vrei sa o ascunzi. Pune accent pe celelalte parti ale corpului si distrage atentia (IMG:style_emoticons/default/322.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 27 2012, 03:32 PM
Post #44


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai alea in "princess" nu scot burta, ci o ascund. Alea lipite de corp arata mai mult decit e necesar (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Eu in magazine nu am gasit nimic... si tot ma duc... si tot nu gasesc...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Aug 27 2012, 08:02 PM
Post #45


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



[quote name='Teocris' date='Aug 27 2012, 07:40 PM' post='289414']
nu, nici intr-un caz;nu stiu cum femeile astea nu au la ele spiritul critic;am vazut o multime pe strada ,nu la noi ,de parca numai rochii scurte ar fi in magazine;pur si simplu nu se vad pe ele in oglinda,nu mai vorbesc de faptul ca nu asculta de nicio parere a celor din jur,care,m-am cam mirat ca nu prea vine(adica le lasa sa faca ce le place lor,adica sa fie caraghioase,dar f incantate de ele)

Dac-ai vazut-o pe Oprah,era imbracata mai adesea in rochii mulate in partea de sus,si f largi jos de lungime pana la genunchi ,asa cam la jumatatea genunchilor,ptr ca oricum la o rochie larga jos nu se vad genunchii mari.Intotdeauna mi-a placut cum era imbracata si era masiva ,cu scurte perioade cand era un pic mai supla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 28 2012, 08:58 AM
Post #46


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Mai, eu sincer va spun ca mie imi plac fetele astea indraznete (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Nu mi se par deloc vulgare si nici nu mi se pare ca nu le sta bine. Pozele care le-am postat aici, toate imi plac. Nu-mi place ca cineva iti impune limite la imbracaminte (si aici am observat ca persoanele slabe au mai mult de comentat) si nici ca toate hainele destinate fetelor grase sunt aceleasi cu hainele destinate femeilor gravide - iti evidentiaza burta.

(IMG:http://theplussideofme.files.wordpress.com/2012/04/img_4396.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 28 2012, 11:33 AM
Post #47


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Asta imi place, ca idee, ca e vesela! Insa bluza e mult prea scurta si taie opric, ceea ce face partea de jos sa fie poloboc! Plus geanta verde se potriveste ca nuca-n perete... Si incaltari maro. No, parca e luata de la second-hand, desi ideea era faina.

BTW, io nu sint slaba si tot comentez! Mult! E chestie de gust, sa nu te superi!
Io are 22 de kile in plus fata de greutatea normala (nu ideala, da?!)
Teo, ai vazut Drop Dead Diva? Ia sa te uiti cum e imbracata avocata plinuta din rolul principal... Lasa ca ii fac io poze!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 28 2012, 02:04 PM
Post #48


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



N-am vazut dar daca il recomanzi fac cumva si il vad (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

LE acum am dat un search pe google si am vazut ca este vorba de un serial. Tipa arata foarte bine! Eu daca aratam ca ea eram fericita (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 28 2012, 03:19 PM
Post #49


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai e plinuta!!! Chiar tare!

(IMG:http://i648.photobucket.com/albums/uu207/fides2009/dropdeaddiva1.jpg)



Uite!
(IMG:http://i648.photobucket.com/albums/uu207/fides2009/dddiva2.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 28 2012, 03:22 PM
Post #50


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu te inteleg ce zici, insa de la plinuta pana la grasa e multa cale (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 05:26 AM