IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rujuri rezistente la transfer si nu numai, Despre toate felurile de rujuri si gloss
kalua
post Apr 20 2007, 09:43 AM
Post #31





Musafir






Eu am gasit prin gentile de vara de anul trecut un Juicy Gloss si un ruj foarte misto Estee Lauder (Pure color crystal lipstick in culoarea crystal pink - e numai bun pentru varianta de nude). (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 20 2007, 09:45 AM
Post #32





Musafir






vitamina cum e rujul cu sifef, mat, hidratant?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioannaraluka
post Apr 20 2007, 01:49 PM
Post #33


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



E mat si hidratant si gustul e ok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 20 2007, 02:28 PM
Post #34





Musafir






daca e mat atunci mi l iau si eu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jun 1 2007, 11:54 AM
Post #35





Musafir






stie cineva cum e rujul de la MF? cel pt volum care a aparut acuma
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Jun 26 2007, 06:55 PM
Post #36





Musafir






Mi-am luat un YSL gloss pt volum; e placut ca e camforat si stimuleaza circulatia la nivelul buzelor, dar nu e o revelatie; il folosesc imediat dupa Carmex, balsamul de buze cu spf, care si ala e camforat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Aug 16 2007, 01:03 AM
Post #37





Musafir






Sa vedeti ce mi-a debitat mintea: deci am o periuta colgate 360 si nu ma frec pe buze cu perii ca sa-mi dea sangele, ci cu dosul capului periutei (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) e usor abraziv ca e pt curatarea limbii. Dupa ce fac operatiunea asta bag o picatura de ser vit C care intinde pielea si apoi ma dau cu carmex si glossul YSL, alea de vorbeam mai sus. Rezultatul, niste buze fine si mai pline, cel putin pentru o jumate de ora, cat microcirculatia buzelor e mult sporita. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Aug 18 2007, 02:32 PM
Post #38


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Interesant, Wal! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Oct 11 2007, 02:42 PM
Post #39





Musafir






A folosit cineva Juicy Gelée (Lancome)? E bun?

Am incercat azi silk glossul de la Max Factor, imi place ca nu-i lipicios si ca nu-i chiar atat de stralucitor pe cat pare sa fie in tub.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post Nov 2 2007, 05:44 PM
Post #40





Musafir








Ieri mi-am cumparat un gloss pentru buze Lancome Vinefit Levres cu SPF 8. L-am cumparat dintr-un magazin unde era la reducere de pret. M-am dat cu el pe buze si imi place cum miroase, miroase a fructe si da luciu buzelor, le face moi si placute.
Dar....astazi ma uitam pe net sa vad mai multe despre gloss-ul asta si am aflat ca gama Lancome Vinefit nu se mai fabrica de prin 2004 - 2005!!! Ata inseamna ca gloss-ul meu este vechi de cel putin doi ani?!! Hmm...pe unde o fi zacut, prin ce depozit pana acuma? Treaba e ca nu are gust de ranced si nu pare nimic dubios in legatura cu el...Oare ce sa fac? Sa il mai folosesc sau nu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th September 2024 - 04:00 PM