IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Nume de animalute
Ice_qween
post Jun 7 2008, 11:54 PM
Post #51





Musafir






Pe motanelul meu il cheama Giony (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) i-am pus acest nume in memoria fostului meu pisic dupa care mor de dor zilnic (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ( noroc ca asta mic ii seamana atat de bine si ma face asa fericita lucrul asta (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lilisor
post Jun 8 2008, 10:43 AM
Post #52





Musafir






Si noi avem pomelnic de animale. Raportez: 2 bucati catei : Ursu(lup) si Zuza(fiica,corcitura lup-schnauzer), vreo enshpe mii de pisici dintre care born and raised de noi Mieunica(asta a fost prima noastra pisicutza), Panda, Shoshonel si mai nou una bucata pisica neagra si dragalasa, inca nu are nume, o strigam Mititica. Adoptate de pe la prieteni au fost Missy, Puffu(era un birmanez de 7.5 kg (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) , numa puf nu era) si una mai salbatica de felul ei la inceput, nu avea nume asa ca am hotarat ca Misha i se potriveste (IMG:style_emoticons/default/pistolar.gif) . Si sunt in cautare de nume potrivit pentru ultima sosita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ayleda
post Jul 18 2008, 08:21 PM
Post #53


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 56
Joined: 9-September 07
From: I will find out in 2 weeks
Member No.: 2,192



pana acuma cel mai amuzant nume la o pisica este cel dat de o vecina de-a mea, care si-a botezat pisoiul Piturca (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) mentionez ca suna foarte funny din gura ei, ea avand ij jur de 3-4 ani
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ana Maria
post Oct 31 2008, 11:34 PM
Post #54


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 28
Joined: 28-October 08
Member No.: 5,219



Eu am 2 caini, un pincher Piky si un caine lup Ringo. Am mai avut un boxer Grif, un maidanez Lupi si o pisica Kity (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Nov 1 2008, 08:52 AM
Post #55


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Am adoptat o catelusa pe care o cheama Amy pentru ca fetita mea e pasionata de animale ca si mine si spre surprinderea mea ieri cand le cantam baieteilor sa adoarma a inceput si ea sa cante in felul ei.Am crezut ca plange la inceput dupa care mi-am dat seama ca ei ii place,caci se gudura si incerca sa ma pupe de mama focului.Un baietel plangea :crying: si celalalt radea :D :D ,iar fata mea era foarte incantata de catelusa ei si ma intreaba de ce nu canta si la ea :nesigur:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Nov 1 2008, 09:08 AM
Post #56


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Hihihi, o catelusa vedeta! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sa ne pui poze cu ea la topicul special
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Nov 1 2008, 01:01 PM
Post #57


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



pe fostul meu caine il chema Spic, pe actualul il cheama Rex. si mai au ai mei un motan pe care il cheama Mitzuca. da, are nume de fetita pentru ca ai mei si-au dat seama prea tarziu ca de fapt era baietel (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Nov 1 2008, 01:16 PM
Post #58


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Fanny promit sa pun poze de indata ce ma invata si pe mine cineva ce trebuie sa fac,ca sunt afona la capitolul asta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 1 2008, 02:20 PM
Post #59


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Apasa tu help din dreapta sus si te dumirtesti imediat. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Nov 1 2008, 05:02 PM
Post #60


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Mersi frumos Maat!

Nu m-am exprimat corect,ma refeream la cei de acasa,la deschiderea contului si asa mai departe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 09:41 PM