IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Creme antirid-segment de varsta:peste 27 de ani
Bacardi_Girl
post Feb 9 2007, 11:48 AM
Post #31


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Hai ma,chiar nu stie nimeni nimic despre ea? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Daca sariti cu pareri dupa ce am s-o cumpar va injur! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Oare poti sa-ti dai cu fdt peste ea,sau n-o avea importanta faptul ca e anti-rid,hidratanta sa fie? (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Feb 9 2007, 12:01 PM
Post #32


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Pai o crema anti-rid este in primul rand hidratanta. Poti sa aplici linistita fdt peste ea.
La asta te referi? Mi se pare destul de bine cotata. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Feb 9 2007, 07:19 PM
Post #33


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Ala (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !!! Cred ca de aia e vorba nu am vazut-o, am citit doar pe cutie.Oricum maine o cumpar.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
katy87
post Mar 3 2007, 07:17 PM
Post #34


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,086
Joined: 23-February 07
From: galati
Member No.: 1,242



eu folosesc o masca regeneratoare de la hemel,astazi e a 2 a oara cand o folosesc,are efect de lifting,eu am tenul obosit si folosesc de vreo 4 ani fond de ten.si pot sa zic ca se vede efectul ei.am dat doar 17lei. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Mar 4 2007, 05:33 PM
Post #35


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Fetelor, dr_wise are dreptate, orice ai face ridurile tot apar. Ideea e sa le intarziem aparitia cat mai mult... Dupa parerea mea o crema antirid ar trebui aplicata de pe la 20 de ani mai ales daca avem tenul uscat. Astfel, ne va ramane pielea asa mai mult timp si se va rida mai greu. De asemenea mastile hidratante si tratamentele intensive antirid joaca un rol important...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Mar 4 2007, 06:11 PM
Post #36





Musafir






pt mama am luat mereu Nivea (din aia cu Q10); acum i-am luat experimental Garnier si e incantata de ea.
nu stiu ce sa zic, maica-mea are o structura faina la piele, in afara de niste riduri mai pronuntate pe la ochi nu prea are pe fata (si are 51 de ani); eu vad ca am inceput la 27 sa am ceva riduri de expresie in jurul ochilor. mi-as fi dorit sa seman cu mama si din punctul asta de vedere (la fizic semanam foarte mult) dar se pare ca nu prea a fost sa fie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anca_f
post Apr 21 2007, 01:44 AM
Post #37


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 54
Joined: 14-April 07
From: Cu bocceluta in spate
Member No.: 1,480



QUOTE(kalua @ Jan 15 2007, 12:56 AM) *
Mie mi-a spus matusa-mea de crema de la L'Oreal cu botox (boswelox se numeste substanta in crema), ba mi-a mai facut-o si cadou. Recomandata si de doctorita ei dermatolog, cu care intretine si relatii private. Si matusa-mea si doctorita asta n-au copii, sunt femei care au avut toata viata numai grija de ele si de serviciu.
Eu inca n-am inceput-o.

Kalua boswelox nu are nici o legatura cu toxina botulinica... e un extract din boswellia serrata.. parca din scoarta. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Dec 30 2007, 12:22 PM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Cum este crema Antirid de la Eucerin? Stie cineva?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Dec 30 2007, 01:43 PM
Post #39





Musafir






eu am de la eucerin crema de corp sunt f multumita acum vreau sa mi iau demachiant

pt riduri e f bun uleiul de migdale la mine chiar se vede daca nu folosesc 2 zile pielea e asa uscata

miokine de la vichy iar e bun dar e prea gras pt mine si doar de la 35 de ani de foloseste deci mai astept
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Dec 30 2007, 01:56 PM
Post #40


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Multumesc Divi..am auzit ca sunt bune produsele eucerin
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 07:33 PM