IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

152 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXI, Muzica, bautura, barfe, conversatie
albinuza
post Sep 23 2008, 07:46 AM
Post #1


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna dimineata!!
Am ajuns la munca, si ma apuc de treaba!
Va pupalesc si va doresc o zi buna (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Sep 23 2008, 07:51 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Neata! Si eu am ajuns la birou de o ora.
Iar e frig, cerul e gri...Nu-mi place (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Sep 23 2008, 08:30 AM
Post #3





Musafir






Neata!
Si eu ma intrebam pe unde o umbla BG, ca n-am vazut-o demult.
Albi, ai stiut cum sa pui problema. Cine stie in ce apartament misto vei ajunge (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Angelu' (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Cleo, macar voua va platesc overtime-urile. Noua nu....si pentru ca s-a schimbat directorul nu-mi mai iau nici prima. Dar asta e...noi sa fim sanatosi.
Lexie, pai cam asta e viata mea din timpul saptamanii. Eu zic totusi sa nu te arunci asa din prima cu munca, esti prea tinerica.
Ma simt tare obosita...si toata noaptea am visat ca m-a inselat barbata-miu, ca am suferit cumplit, ca m-am despartit de el, ca eram si gravida etc. M-am trezit c-un chef de plans de zile mari. Oi fi mai sensibila in perioada asta (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Sep 23 2008, 08:37 AM
Post #4


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Categoric!!! Stai linistita! Deja te lucreaza subconstientul, ca ce te faci daca te lasa (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Pai apartamentul in care stau acum e super mare si misto. Si am cada. Ceea ce e f important pt mine.
Daca nu imi place asta nou, raman aici si gata!
Azi am o stare...nu stiu... ciudata. Dar inspre bine! Ma simt ciudat (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Sep 23 2008, 08:37 AM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Angel, ia zi-le tu asa frumos la ai tai, sa nu-si mai faca obligatii la madama ta si next time nu mai ai treaba cu ea.
Nu esti evil cand nu mai suporti bulsiturile, mai rabufnesti. Eu zic s-o ignori cat poti pana pleaca.
Mie mi-e dor de doamna cu decolteul frumos, pe 3A n-am mai vazut-o de ceva timp si pe Meg.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Sep 23 2008, 08:39 AM
Post #6


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Neata!

Angel, nu credeam ca o sa te faca pe tine o femeie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Lasa, ca mai ai un pic si scapi! (IMG:style_emoticons/default/322.gif)

Albi, you go girl!!! Sunt mandra de tine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Sep 23 2008, 08:47 AM
Post #7





Musafir






Neata!

Roxi, am intrat in forta la noul job pentru ca am picat intr-o perioada foarte aglomerata si am fost nevoita sa alerg cu plutonul, nu puteam ramane in urma. Nici sa refuz sa merg la targ nu puteam, fiind noua.

Problema e ca astazi ma simt tare obosita, iar ieri si azi dimineata am avut palpitatii si o presiune in capul pieptului cand eram pe la metrou si nu-i deloc placuta senzatia.
Si-i urasc pe dobitocii astia ca opresc in fiecare dimineata metroul la Politehnica si sta acolo cate 5 minute si ne coacem toti ca niste sardine nenorocite. Vreau masina, sa-mi omor nervii in trafic in loc sa raman fara aer in metrou!

(IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Sep 23 2008, 08:50 AM
Post #8


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Albi, I like your style ! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif)

Angel, lasa, gandeste-te ca ti-ai scos parleala cu celulita, acum are la ce sa se gandeasca vreo 3 sezoane (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

Mor de frig la birou, inca nu ne incalzim cu nimic. Mie daca-mi intra frigul in oase, nu-mi mai iese pan' la primavara ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Sep 23 2008, 08:51 AM
Post #9





Musafir






Neata! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Trebusoara multa. (IMG:style_emoticons/default/wavecry.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Sep 23 2008, 08:55 AM
Post #10


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Lexie, ce targ?

Kari, spor la treaba, sa iti reuseasca toate! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Sylvia, eu am trecut deja la cizme. Cred ca sunt cea mai friguroasa persoana din lume, eu nu functionez bine sub 27 de grade. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Asa ca, daca esti ca mine, infofoleste-te. E mai sanatos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

152 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 01:53 AM