IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Cu ce te-ai innoit petru bucatarie
fortelady
post Jan 13 2008, 10:01 PM
Post #11





Musafir






nu mai (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) e moulinex odacio 3 masinaria mea. da' toaca si degete, si patrunjel, si varza, si face si coca de prajituri
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 13 2008, 10:50 PM
Post #12





Musafir






N-o sa va vina sa credeti ..dar mi-am luat si eu robot exact ca al lui forte (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Inca nu stiu exact ce o sa fac cu el, in principiu sucuri si terciuri banuiesc...dar important e ca mi-am satisfacut damblaua (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 13 2008, 10:53 PM
Post #13





Musafir






sa nu-ti fie de deochi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si atentie la degete (sau ma rog, ce bagi tu prin el)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 14 2008, 12:45 AM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



cit cost domle robotu ala? ca al meu da semne de oboseala cronica si cred ca o sa isi dea obstescu sfirsit.si imi trebe un cintar de bucatarie; just incase- nu ca nu mi-ar mai fonctiona ochiometru` (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 14 2008, 09:50 AM
Post #15





Musafir






io l-am luat de la metro cu 460. Da erau si mai scumpe si mai ieftine.
Singura chestie ce nu imi convine mie e ca e f mare si ocupa spatiul la greu. Si are atatea accesorii care habar nu am la ce se folosesc (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si mi-e lene momentan sa citesc helpu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jan 14 2008, 10:05 AM
Post #16





Musafir






Sa va traisca robotii!
Am si eu unul si sta printr-un dulap, l-am folosit in mai mult de 15 ani de max. 5 ori. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Cel putin la mine asa-i: daca nu sta pe undeva la vedere ci trebuie sa cotrobai dupa el prin dulapuri, ma apuc sa fac cu altceva. Deci puneti-i la loc de cinste!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 14 2008, 11:18 AM
Post #17





Musafir






QUOTE(angeldust @ Jan 14 2008, 09:50 AM) *
io l-am luat de la metro cu 460. Da erau si mai scumpe si mai ieftine.
Singura chestie ce nu imi convine mie e ca e f mare si ocupa spatiul la greu. Si are atatea accesorii care habar nu am la ce se folosesc (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si mi-e lene momentan sa citesc helpu.

eu l-am cazat pe frigider sus.
mie sigur imi foloseste, ca la cat stau sa bucataresc saptamanal, sigur imi va reduce timpul petrecut cu operatiile plicticoase si imi va da mai mult timp sa fiu creativa (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 14 2008, 11:24 AM
Post #18





Musafir






Altheea si ce gust au alimentele gatite in dracovenia aia? Ca teoretic suna f bine...dar practic?

Forte la mine frigiderul e mult prea inalt sa il pot pune pe el (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) L-am pus pe blatul de bucatarie dar imi ocupa un sfert din el (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 14 2008, 11:26 AM
Post #19





Musafir






eu am aburitor d'ala de bambus, care se pune pe oala de pe aragaz. sunt misto chestiile pregatite asa. l-am uitat la mama, il recuperez eu candva (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jan 14 2008, 02:01 PM
Post #20





Musafir






Dragelor, sa stapaniti sanatoase noile voastre achizitii. La acest capitol, urmatoarea pe lista mea e o razatoare asemanatoare cu a kaluai.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th June 2024 - 10:25 AM