IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 7 8 9 10 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cele mai bune/proaste metode de agatat
Diana.
post Dec 16 2011, 02:30 PM
Post #81


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Leo, ce te faci daca gagica are aceelasi gusturi cu mine si nu ii place De la Capra de nici o culoare!? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 16 2011, 04:47 PM
Post #82


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



funny povestea cu sticla de sampanie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Dec 21 2011, 01:06 AM
Post #83


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



QUOTE(Diana @ Dec 16 2011, 02:30 PM) *
Leo, ce te faci daca gagica are aceelasi gusturi cu mine si nu ii place De la Capra de nici o culoare!? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


eh, acolo e partea frumoasa a datingului. Improvizez (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

QUOTE(Cindy @ Dec 16 2011, 04:47 PM) *
funny povestea cu sticla de sampanie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)



putea sa iese si prost (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . riscurile meseriei. Cum mi-a iesit prost de curand ceva pe mess (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Am incercat sa cunosc si eu o tipa pe mess (stiam ca nu prea merita programelul atentie dar deh, ce nu face omul) si m-am ales cu o sapuneala in format electronic cum ca as fi un obsedat care se intalneste cu femeile noaptea. Partea ciudata era ce era ora 20:00 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 14 2012, 02:16 PM
Post #84


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



ati patit vreodata sa dati de un "destept" care imparte pe strada bucati de hartie pe care scrie "fii deosebita, fii unica, fii speciala! indrazneste sa te indragostesti!" si un numar de telefon. :-j =))
probabil are un teanc de asemenea biletele scrise de-acasa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
am intalnit de-a lungul vietii vreo 2-3 din astia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 14 2012, 02:23 PM
Post #85


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Asta da, marketing! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Se promoveaza omul singur! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Nov 14 2012, 04:02 PM
Post #86


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



QUOTE(prajiturapufoasacumandarine @ Nov 14 2012, 02:16 PM) *
ati patit vreodata sa dati de un "destept" care imparte pe strada bucati de hartie pe care scrie "fii deosebita, fii unica, fii speciala! indrazneste sa te indragostesti!" si un numar de telefon. :-j =))
probabil are un teanc de asemenea biletele scrise de-acasa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
am intalnit de-a lungul vietii vreo 2-3 din astia.


A, da, stiu tehnica, am citit-o undeva. Numai ca idiotii o iau asa cum este si nu aduc modificari, altfel intalneai doar unul. Eu daca apelam la ea iti scriam o intreaga serenada cum ca pentru tine m-am prefacut ca impart hartii pe strada pentru ca tin extra la tine si ca nu am vrut sa te deranjez aparand la jobul tau cu un buchet de trandafir pe care te-as fi rugat sa il primesti in particular. Si as fi dat idul de mess nu numarul de tel, motivand ca numarul nu il dau decat unei femei cu care vreau sa ajung undeva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 14 2012, 04:02 PM
Post #87


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Bravo lui pentru idee (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Daca mi se intampla mie, sigur i-as fi dat un telefon (IMG:style_emoticons/default/322.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 14 2012, 04:04 PM
Post #88


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



... peste ochi ii dadeam cu telefonul, asta e sigur! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Altfel, nu! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 14 2012, 04:08 PM
Post #89


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Hai mai! Nu fii rea!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Da-i o sansa! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 14 2012, 05:13 PM
Post #90


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sanse sint la 6 din 49. Io nu acord sanse de genul asta, nu am facut-o niciodata (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 7 8 9 10 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 10th June 2024 - 04:25 PM