IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Aerobic in Timisoara?, Pentru fetele din Timisoara
Alma
post Mar 11 2006, 07:28 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 149
Joined: 9-February 06
From: everywhere
Member No.: 201



Fetele, vreau sa ma apuc de aerobic step, dar mi-e groaza sa merg singura...vrea cineva sa mearga cu mine din Timisoara? eu stau in calea girocului-martirilor si am aproape o sala despre care am auzit ca e f. buna si ieftina. astept raspuns.
pupici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vero2007
post Jan 30 2007, 03:29 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 3
Joined: 30-January 07
Member No.: 1,115



Buna! Si eu sunt din Timisoara si as vrea sa merg la aerobic dar eu nu am cu cine sa las copiii. eu am aici unde locuiesc o sala unde se face aerobic de doua ori pe saptamana si nici acolo nu ajung dar aspte sa vina mama la mine ca sa ma poata ajuta cu copiii si atunci cred ca ma apuc si de aerobic. Chiar daca nu am sa merg in zona in care locuiesti sper sa mai putem purta discutii pe net.Mi-ar placea f. mult mai ales ca abia m-am mutat in Timisoara si chiar am nevoie sa discut si eu cu cineva despre multe lucruri. (IMG:style_emoticons/default/322.gif)

Scuze chiar nu m-am uitat cand a fost postat mesajul a trecut cam mult timp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 30 2007, 04:54 PM
Post #3





Musafir






Bine ai venit la noi pe forum vero (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

In ce zona stai in TM? Despre ce sala e vorba?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vero2007
post Jan 30 2007, 08:27 PM
Post #4


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 3
Joined: 30-January 07
Member No.: 1,115



Salutare inca o data. EU m-am mutat de curand in SANMIHAIUL ROMAN mai exact in UTVIN. La scoala de aici se face aerobic cu profesor specializat. programul e lunea si joia cate o ora. Am cerut parerea fetelor de aici care se duc la aerobic si sunt f. multumite si m-as duce si eu dar mai intai trebuie sa vina mama mea pe la mine ca sa ma pot duce ca nu am cu cine sa las copiii.Momentan fac acasa dupa un programel de opt minute pe calculator exercitii pentru abdomene si vreau sa ma apuc de WINSOR PILATES.Sa vedem ce rezultate o sa am.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
clau73
post Apr 24 2007, 06:11 PM
Post #5


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 24-April 07
Member No.: 1,534



ce as mai vrea sa merg si eu la aerobic (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) dar cu cine sa imi las piticu??
si am doua salii de aerobic linga mine!!! (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 24 2007, 06:27 PM
Post #6





Musafir






Bine ai venit la noi Clau (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Cati ani are piticul tau? Nu poti aranja cu sotul/ mama/ soacra sau cineva sa il supravegheze o ora de 2-3 ori pe saptamana cat faci tu aerobic? O alta solutie ar fi sa iti faci rost de casete cu Aerobic, Tae-bo si Pilates si sa faci singura acasa, dupa caseta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 24 2007, 06:32 PM
Post #7


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



pai cat de mic e... piticul?

o solutie e sa te unesti cu o alta mamica si sa faceti cu schimbul. tu ai grija de micutul ei cat ea face gimnastica si apoi are ea grija de copilasi, cat arzi tu niste calorii. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 24 2007, 06:55 PM
Post #8





Musafir






niste exercitii de pilates mi ar trebui si mie sa le fac acasa (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif) de unde le pot lua fara sa platesc (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 24 2007, 07:00 PM
Post #9





Musafir






E ilegal sa le iei fara sa platesti (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Cel putin e impotriva regulamentului ca eu sa te indemn la asa ceva pe forum (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe PM (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ( sa iti explic cum facem sa ti le imprumut, nu va ganditi la altceva duuuuamne fereste (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th May 2024 - 11:54 AM