IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cele mai bune diete, diete
Cindy
post Jun 14 2010, 10:17 PM
Post #51


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Cand am citit "torturi", a fost cu accent pe "o" (IMG:style_emoticons/default/debile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frunze_in_cap
post Jun 18 2010, 08:11 PM
Post #52


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 7-June 10
Member No.: 8,665



Cindy
Acum, cand am recitit "torturile", am crezut ca ma refeream la bunatatile alea ( yamy ) , apoi mi-am dat seama ca refeream la chinuri (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cberax2003
post Jun 23 2010, 12:43 AM
Post #53





Musafir






o dieta de vara, pentru cei/cele care iubesc pepenele (yummy yummy) am gasit-o aici: EDITAT SPAM[/url] . Eu o sa incerc de cum apar pepenii romanesti pe piata - vai de cele 8 kg care le-am pus pe mine asta iarna .. va mananc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jun 23 2010, 11:06 AM
Post #54


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Frunze in vant: Ma bucur pentru ca te-am putut ajuta.
Sportul e cea mai buna dieta, pentru a te sculpta si a te mentine sanatos si in forma. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Cindy, eu stiu ca vrei tort, dar torturile de care spuneam, erau necomestibile. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 23 2010, 12:35 PM
Post #55


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu sunt lenesa.Monti e cea mai buna dieta dupa parerea mea! =)) Daca mai faci si sport si masaje si impachetari arati perfect. Eu nu le mai fac! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

A, si daca mai calci pe-alaturi cu mancatul, nu se vede ca la cea bazata pe calorii. Eu la Budapesta am mancat numai neconformitati o saptamana si nu s-a vazut nimic. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jun 23 2010, 01:17 PM
Post #56


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Eu mananc normal, nu fac nici un fel de diete, nu fac nici un fel de mancare speciala. Mananc tot ce imi doreste inima, cat am foame, cat nu nu ma indop doar sa mananc, iar varianta sa termini tot din farfurie, e antica, nu o mai aplic. Fac in schimb miscare, de fiecare data cand am ocazia, sporturi, mers pe jos. Beau apa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Dupa o varsta nici mobilitatea nu mai e cea din tinerete, si eu vreau sa arat bine si la 100 de ani, si sa pot face si miscare(emotionala). (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihaela9
post Feb 18 2011, 08:29 PM
Post #57





Musafir






QUOTE(citystella @ Jun 23 2010, 01:17 PM) *
Eu mananc normal, nu fac nici un fel de diete, nu fac nici un fel de mancare speciala. Mananc tot ce imi doreste inima, cat am foame, cat nu nu ma indop doar sa mananc, iar varianta sa termini tot din farfurie, e antica, nu o mai aplic. Fac in schimb miscare, de fiecare data cand am ocazia, sporturi, mers pe jos. Beau apa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Dupa o varsta nici mobilitatea nu mai e cea din tinerete, si eu vreau sa arat bine si la 100 de ani, si sa pot face si miscare(emotionala). (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)



E bine daca poti sa mananci orice , la orice ora , daca nu "pui" pe tine . Si miscarea e buna si daca ti diete si daca nu ti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gingerbread
post Mar 22 2011, 08:09 PM
Post #58





Musafir






Buna fetelor! V-am citit parerile in materie de dieta si observ ca majoritatea dintre voi sunteti incantate de Montigniac. Eu am tinut o dieta bazate pe nr. de calorii timp de 6 luni si am slabit 20 kg ( fara sa ma infometez). Am o prietena care a tinut Monti si a slabit f mult (20+), insa eu nu m-am impacat sau n-am inteles reteta Monti.
Acum am o alta problema, mai vreau sa slabesc 2-3 kg ca sa ajung la greutatea "ideala" pentru mine. Aveti sugestii?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iuliamimi
post Aug 28 2013, 09:41 PM
Post #59


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 28-August 13
Member No.: 12,111



Cea mai buna dieta care este si sanatoasa este "Dieta Oprah Winfrey".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
desy666
post Dec 17 2013, 04:54 PM
Post #60


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 17-December 13
Member No.: 12,256



QUOTE(soffia_bianca @ Apr 1 2007, 09:17 AM) *
Haideti sa facem un topic cu cele mai bune diete!


Buna si eu am trecut prin niste probleme, se vor rezolva cu timpul. Pana una alta viziteaza acest site, fa-ti cont si vom incerca sa discutam acolo tot felul de probleme unde noi fetele suntem mereu privite cu scepticism. E o comunitate on-line facuta in Java si e destul de interactiv. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Te asteptam si nu numai tu.

spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 03:36 AM