IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cele mai bune/proaste metode de agatat
angeldust
post Sep 12 2008, 11:35 PM
Post #31





Musafir






Ah pai de ce nu zici asa bre? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) La cum l-ai descris imi pare ca iti cam place urmarirea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizilll
post Sep 13 2008, 12:59 AM
Post #32


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 2-September 08
Member No.: 4,615



QUOTE(angeldust @ Sep 13 2008, 12:35 AM) *
Ah pai de ce nu zici asa bre? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) La cum l-ai descris imi pare ca iti cam place urmarirea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nu, angel, nici nu se pune problema sa-mi placa. E chiar dubios, dupa cum am mai zis... daca tot e sa am un ciudat din asta dupa mine...mai bine era un din ala care sa-mi zica ce si cum ar face (stiti voi la ce gen de nebuni ma refer) decat unul care sa taca ( si Doamne fereste sa nu cumva sa si faca!! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) )
Dar hai ca deja am dat-o-n alte discutii si ne-am abatut de la subiect! Sorry!! Imi iau (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif) de la fete... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Sep 13 2008, 02:37 AM
Post #33


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



zizica fat frumos psihopatul (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
decat sa devina spooky-ul horror nu mai bine il reclami la politie? sa apari insotita de politai sa va uitai lung la el eventual sa-i arati politaiului cu mana un gest usor de tradus prin 'uite ala-i!'

Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Sep 13 2008, 09:18 AM
Post #34





Musafir






Mda, as vrea sa vad ziua in care un politist din Romania te baga in seama si te ajuta intr-o asemenea chestiune (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Sep 13 2008, 09:34 AM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Mdaaa si eu la fel. Nu te ajuta in situatii mult mai grave. O sa spuna ca nu are ce sa faca, pentru ca omul e pe domeniul public si se plimba. Eu zic, ca ar fi bine sa il abordezi tu.
Auzi mah nene? ce-i cu tine? Ce draq te tot tii dupa mine?
Daca vb. e posibil sa nu fie periculos, ci doar timid si sa aiba o mare pasiune pt tine. Daca fuge, atunci e posibil sa fie un psihopat.

E doar parerea mea proprie si personala (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Sep 13 2008, 09:40 AM
Post #36


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Si mie tot abordarea directia mi se pare cea mai buna. Probabil il vei lua prin surprindere si fie va fugi cu totii caii lui putere, fie iti va spune ce-are pe chelie! Pentru siguranta insa, ai grija sa fie in apropiere o gasca de baieti (cunoscuti) care sa te scoata din bucluc daca lucrurile nu decurg cu te astepti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizilll
post Sep 13 2008, 01:11 PM
Post #37


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 2-September 08
Member No.: 4,615



Nu vreau sa sune a cliseu, dar eu cu politia m-am lecuit... S-a luat un tigan mai demult de mine, eram la Eroilor, unde-s florariile alea (pt cine stie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ), dar sa- luat la modul ff urat si agresiv. Si am vazut acolo 2 politisti din aia comunitari. M-am dus si le-am zis (eu aveam bluza rupta pe mine din cauza aluia) iar politaii, dragii de ei, mi-au zis ca daca n-am cum sa dovedesc spusele mele, ei nu pot face nimic. Am dat sa plec si ma striga unul din ei :"Domnisoara, dar nr dvs de telefon mi-l dati si mie???" What the fuck?? Aia politisti? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ... Si sa stiti ca aveti dreptate...cred ca il voi aborda pe asta intr-o zi cand ma va lua iubitul de la metrou...sa nu fiu singura. Ca si asa de-l las in plata Domnului, cine stie unde se-ajunge...
Multumesc de sfaturi... (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 13 2008, 01:16 PM
Post #38


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



"Am o problema mare care te priveste direct ! Am aratat poza ta mamei mele si mi-a zis ca daca nu te aduc acasa ma bate ! Eu ce pot sa fac...ca nu vreau sa iau bataie ?"

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Replica de agatat pe net...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Sep 13 2008, 02:18 PM
Post #39


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



QUOTE(angeldust @ Sep 13 2008, 03:18 AM) *
Mda, as vrea sa vad ziua in care un politist din Romania te baga in seama si te ajuta intr-o asemenea chestiune (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)


asa "curajosi" sint? sau un stalker nu-i un motiv suficient sa fii bagat in seama? Constata agresiunea dupa ce s-a petrecut? (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Sep 13 2008, 04:26 PM
Post #40


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Si dupa mine s-au luat unii. M-au urmarit de la Cismigiu pana la Universitate, unde am gasit doi jandarmi carora le-am zis ce am patit si i-au legititmat, i-au luat la intrebari, iar apoi m-au dus pana la metrou, au asteptat sa urc si s-au asigurat ca indivizii au disparut din peisaj.
Si, mai in gluma, mai in serios, mi-au zis sa imi bag pietre in geanta (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 06:05 AM