IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cum sa te mentii in forma daca nu ai cum sa ajungi la sala
Aniger
post Aug 1 2007, 10:29 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 3
Joined: 1-August 07
Member No.: 1,961



mda, deci eu de exemplu, am 16 ani si 1.78 si aproximativ 52 kg:). Pana acum totul este foarte ok. Dar incepe incet incet sa-mi apara celulita , si ma sperie chestia asta. Acum chiar nu am cum sa ajung la sala. Sunt destul de ocupata si cu scoala si cu o mie de probleme si nu am timp si de sala:(. Si chiar nu vreau sa ma ingras sau sa am celulitaa =(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Andra.Ruxandra
post Aug 8 2016, 01:19 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 2-August 16
Member No.: 13,177



Salut, fetelor,

vreau sa incep sa merg la masaj anticelulitic si voiam sa intreb daca stiti la ce interval este recomandat sa se faca sedintele, o data/ de doua ori pe saptamana si cate de toate? Eu nu am mai fost, vineri merg prima data, am auzit ca poate fi dureros si pot aparea vanatai.

Multumesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 13 2016, 12:09 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



De doua ori pe saptamina. Insa trebuie sa modifici si dieta si sa faci si miscare. Vezi dieta anticelulita
Vinatai apar daca ai o fragilitate mare a capilarelor sau daca maseuza nu prea stie meserie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Aniger   Cum sa te mentii in forma daca nu ai cum sa ajungi la sala   Aug 1 2007, 10:29 AM
angeldust   Bine ai veni la noi pe forum Aniger :) Pentru a f...   Aug 1 2007, 10:38 AM
Simonac   angeldust are dreptate: poti face si acasa putina ...   Aug 1 2007, 01:24 PM
misssn7   Cu rolele nu ajuta prea mult daca mergi lejer ,aju...   Aug 1 2007, 10:42 PM
Bia   Rolele ajuta dar daca te plimbi minim 45 de minute...   Aug 29 2007, 10:58 AM
rozy   eu ma mentin in forma pt ca ma agit pt toate prost...   Aug 29 2007, 01:27 PM
ala80  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 13th May 2024 - 06:02 AM