IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cele mai bune/proaste metode de agatat
scorpirescu
post Sep 13 2008, 09:47 PM
Post #41





Musafir






Coboara la alta statie de metrou. Sau ia autobuzul.
Spune-ne si nr masininii ca sa il dam in urmarire generala (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mi se pare cu atat mai periculos cu cat nu zice nimic. Si ca sa stea in fiecare zi acolo sa astepte sa vii de la servici... nu suna bine. Deloc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Sep 14 2008, 09:51 AM
Post #42





Musafir






Pai asta voiam sa-i propun si eu, sa ne dea nr de inmatriculare al masinii, poate avem pile la Politie si aflam cine-i posesorul si ce hram poarta.
La cate retele de proxeneti exista in tara si prin Europa, si toti cu radacini pe meleaguri 'VALAHE".... (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizilll
post Sep 14 2008, 07:34 PM
Post #43


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 2-September 08
Member No.: 4,615



Sincer, nu am retinut nr masinii...stiu ca e de Bucuresti...atat. Incerc sa nu ma uit inspre el cand se intampla sa se tine dupa mine. Dar acum m-am hotarat: cu prima ocazie cand ma poate lu iubitul de la metrou, ma duc sa-l abordez. Poate scap de el...
Anyway, multumesc mult pt sfaturi, girls!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

This post has been edited by zizilll: Sep 14 2008, 07:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Oct 5 2008, 09:40 PM
Post #44


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



QUOTE(scorpirescu @ Sep 5 2008, 10:34 PM) *
Merge pe langa mine. 'scuza-ma, nu ai un capat de ata?' 'ha?!?' 'vroiam sa leg un fir de conversatie' ... (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) deosebit (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Altu a incercat sa ma abordeze de 2 ori la interval de 1 an, in acelasi loc (undeva pe strada pic cientru acasa) si cu aceeasi fraza stupida ... ca ce bine seman cu cineva. (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) Normal, ca nu-si amintea de data trecuta.

hahaha
cata minte trebuie sa ai ca sa zici asa ceva? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DanDumitru
post Jun 17 2009, 09:42 AM
Post #45





Musafir






Acum ca Super Slim, pastilele pentru slabit cu efect negativ asupra organismului, a fost scos de pe piata, Hoodia gordonii a ramas singurul tratament pentru slabire naturala, fara efecte adverse!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 17 2009, 10:07 AM
Post #46


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Asa si?? Daca esti super slim ce? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Tre sa faci reclama?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cryst
post Jun 17 2009, 05:51 PM
Post #47


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 81
Joined: 12-May 09
From: Spania
Member No.: 6,465



Daca ne interesa te agatam noi (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) , nu trebuia sa ne agati tu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sheba
post Jun 23 2009, 12:25 PM
Post #48


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 11-June 09
Member No.: 6,662



QUOTE(cryst @ Jun 17 2009, 06:51 PM) *
Daca ne interesa te agatam noi (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) , nu trebuia sa ne agati tu !


ce tare a fost asta:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Jul 20 2009, 09:51 AM
Post #49


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



eu sunt adeptul stilului direct desi multi spun ca trebuie sa te simpatizeze tipa mai intai. chiar mi se pare naspa sa intru in vorba cu ceva de genul "ai un ceas?" sau "Cine crezi ca fumeaza mai mult, barbatii sau femeile?". prea multa bataie de cap si planuri. imi place sa tin totul simplu: "Buna, sunt leontin. pot sa ma asez?" si ma asez fara sa cer incuvintare. dupa care ii spun direct ce vreau.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jul 20 2009, 11:44 AM
Post #50


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



haha, si chiar tine stilul asta al tau? Pe mine una m-ar enerva sigur! Poa' sa arate tipul ca din reviste, daca-mi vine cu d'astea ma zburlesc toata (IMG:style_emoticons/default/crazy28.gif) (IMG:style_emoticons/default/ninjajig.gif)
Si mai precis...ce-i spui ca vrei ?!?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 14th May 2024 - 06:14 PM