Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Shopping: Ce ati mai cumparat?
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Teocris
Poze! Poze! Poze! laugh.gif
Globetrotter
Si eu vreau poze. happy.gif
bebe_maria
Am vazut si eu niste pantofi coraille la musette indragostita.gif
Ei au reduceri semnificative vreodata?! magindesc.gif
Cindy
Maria, sunt reduceri acum de 20-30%. Nu sunt chiar semnificative, sunt 350-400 ron pantofii. Mai era o geanta care imi placea mult, redusa! era 550 ron si culoarea pe care o voiam nici nu era asa practica sa imi justifice purtarile banii si am renuntat. sad.gif

bine ma conformez si pun poze maine la ce mi-am mai luat, cu ocazia asta testez si camera la telefon, care ar trebui sa fie buna la 8 mp magindesc.gif
albinuza
Va pun si eu ultimele achizitii. Stiu ca mai era ceva, dar nu mai tin minte ce
Pantaloni 3 sferturi cu bretele

pantaloni



Shalvari





Mai am, dar nu mai pot sa le pun, tre sa zica cineva cevaa!!!1




Diana.
Zic io ca-s tare misto! Mai ales salvarii! aplauze.gif
albinuza
Multumesc biggrin.gif

Si restu






















Diana.
Futere tricoul cu "surpriseee" smile.gif
Is misto foarte absolut toate! Sa le porti sanatoasa! Ai facut ceva investitii in garderoba, nu te-ai jucat! aplauze.gif
albinuza
Multumesc. Si mai sunt biggrin.gif 2 costume de baie



Diana.
Aaaa, pai tu ai praduit, nu gluma!!! smile.gif Ambele sint misto, insa ala verde e si mai fain smile.gif Dupa gustu` meu, evident! smile.gif
Teocris
Tricoul ala cu fluturici si costumele de baie sunt mortaleeeeee! indragostita.gif
Bia

Mi-am luat (mama mi-a luat, de fapt) o rochita albastra f frumoasa in partea de sus. In jos e in forma de A incepand de sub sani si arata foarte dulcic asa. Abia astept sa scap de bustiera sa o port. smile.gif
josephinne
Eu am primit cadou o gentuta din piele crem foarte draguta de la o prietena din Londra. am auzit ca o sa se deschida si la noi in romania primul magazin de acest fel.
Diana.
Raportez: 3 fuste, 2 camasi si 1 rochita. Am dat de un magazin pe gustul meu. Preturi mici si modele clasice. laugh.gif
Ciresica
Poze poze pistolar.gif
Lyssuk
Daaaa, pune-ne poze sa vedem si noi cu ce te mandresti smile.gif.
Diana.
Mi-am luat doua genti, una gri si una maro-roscat, 2 treninguri si 2 perechi de blugi simpli, drepti, una neagra si una bleumarin.
Bia
Pozeeee! biggrin.gif
Bia
Pantalonii astia:
http://www.shopadidas.com/product/womens-r...b=u3ZsxZ1z13y9l
Diana.
Arata mistooo!
Bia
Iti plac?
Sunt marimea 36. sad.gif Cerusem 34 dar nu mi-au intrat pe mine... sad.gif
Si niste pantofi sport simpli tot de la ei dar fac poza si o pun imediat.
Cindy
Ii stiu, sunt foarte misto si vin foarte bine!
Bia


Am vazut ca ai intrebat cat am dat pe ele. Pantalonii 207 lei si pantofii 246 cred. Acum din poza am vazut ca sunt un pic juliti. Cu ochiul liber nu se vede. sad.gif
Cindy
Asa sunt si ai mei, doar ca Lacoste, si in loc de cele 3 dungi au semnul lor, dar pe acelasi model! biggrin.gif
Bia
I-am vrut simpluti. Aia de la magazin imi arata cu sclipiciuri, argintii, etc. Am zis ca mor! laugh.gif

A, si sutiene. Dar nu le pun! biggrin.gif
Diana.
Imi plac si pantofii adidas, ca nu au talpa de-aia ciudata biggrin.gif Sa iti porti sanatoasa achizitiile!
Bia
Merci.

A, si un ruj:

(poza cu el pe buze, e Cream Cup de la MAC)
Cindy
Eu vreau sa vad sutienele! biggrin.gif Imi intra capul in ele?! laugh.gif Dw unde ai gasit pana la urma marimi mari?

ah deci ti-ai facut buzele pana la urma? happy.gif
Bia
Da, putin, nu bagati de seama nodulul!








Sunt luate/cumparate sutienele de pe net. biggrin.gif

Primele 3 sunt noi dar cam mici. Se vad bine doar in poza! LOL. Tre' sa le vand...
Diana.
Ah, cxe dezamagireeeeeeeeee!
Am citit faza cu"sunt luate de pe net" exact cind eram pe cale sa zic "MOAAAAAMAAA, da` ce tite mistooooooooooo ai ". Na, acum ai ramas fara complimente!
morderis.gif
PS: Daca intra vreo "carnitsaaaa tinaaaraaa" pe-acilea, o sa i se lipeasca ochii de monitor! For ever! morderis.gif
Bia
Nuuuu, tatele sunt ale mele! Sutienele le-am cumparat de pe net. LOL!
Cindy
Asa am zis si eu, ca o sa se mareasca exponential traficul forumului! laugh.gif
Ciresica
Stiletto, sa le porti sanatoasa. Imi plac. Si sutienele si... tongue.gif
Teocris
Bia, sa le porti sanatoasa (si sutienele si ce-i in ele, articolele sportive si rujul)! smile.gif
Valentina30
Still sunt superbe!!! Toate cele - si marfa si ambalajele! smile.gif
melcri
Rujul e f misto imi place,iar sutienele sunt la marele fix,sunt foarte frumoase.;cum de ti s-au potrivit? Penultimul nu-mi place cum iti vine ,iti aduna sanii.Cat despre pantalonii si tenesii Adidas cred ca-ti vin super asa bine cum stiu ca arati.
Bia
Mi-am luat marimea mea la unele. smile.gif
Bia


Sclipeste maimult in realitate, este nuanta Moon Crystals.
Cindy
Suuper, se vad mai bine acum! happy.gif Rezista gloss-ul L'Oreal? Ca mie nu imi rezistau deloc...
Diana.
Cit ai dat pe el?! biggrin.gif Vreau si eu biggrin.gif
Bia
48 lei. smile.gif La un moment dat erau la 55 dar acum le-au redus de sarbatori. E gloss, rezista cat un gloss. Eu nu le iau sa reziste ca oricum le mananc.
Cindy
Tu le iei sa le mananci laugh.gif
Bia
Pai eu imi pressez buzele des si se duc. Asa le zic eu ca "le mananc". biggrin.gif
Bia
Mi-am luat din avion asta:

E foarte misto!
Cindy
Ce misto e!! indragostita.gif
Diana.
Arata intr-adevar super, imi plac culorile la nebunie!
Teocris
Din avion? Si in avion umbla oameni cu produse de vanzare, ca surdo-mutii in trenuri? magindesc.gif

Sa-mi scuzi ignoranta, dar eu in viata mea nu am fost cu avionul si nici macar in vreun aeroport. smile.gif
Bia
Nu, exista un fel de reviste/cataloage cu preturi de duty free ale companiilor aeriene. smile.gif Am dat pe ea in jur de 80 euro cred sau 70, nu mai stiu exact. biggrin.gif Pe-acolo. Dar mi-a placut mult cum arata si e imbracata in lac negru caseta. Foarte pompoasa ea asa... tongue.gif
Bia



Astea-s cizmele Bershka. smile.gif



Pantofii Zara





Si un top dar la mine se vede muult mai decoltat in parti si e super sexy. biggrin.gif



Si loungewear asta roz. biggrin.gif
Cindy
QUOTE(Teocris @ Dec 21 2011, 12:51 PM) *
Din avion? Si in avion umbla oameni cu produse de vanzare, ca surdo-mutii in trenuri?

QUOTE(Stiletto @ Dec 21 2011, 02:14 PM) *
Nu, exista un fel de reviste/cataloage cu preturi de duty free ale companiilor aeriene. smile.gif Am dat pe ea in jur de 80 euro cred sau 70, nu mai stiu exact. biggrin.gif Pe-acolo. Dar mi-a placut mult cum arata si e imbracata in lac negru caseta. Foarte pompoasa ea asa... tongue.gif


Sunt magazine duty free in aeroport dar eu nu prea am remarcat diferente de pret. magindesc.gif Vara trecuta am lasat 200-250 euro omg.gif in aeroportul din Amsterdam, foarte misto de altfel, pe cosmetice, creme si cateva carti, si evident nu am facut nici o afacere. mda 'duty free'

Si eu am remarcat pantofii Zara dar nu stiu ce sa zic despre tocul ala cu metal. Dar pe tine te reprezinta mai mult.
Ce lungi sunt cizmele bershka debile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.