Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tabele cu indicele glicemic in romana
Forum pentru femei - eLady.ro > Gastronomie si retete culinare > Retete pentru regimul Montignac
Pages: 1, 2, 3
divi2007
nu mi vine sa cred ce indice glicemic au unele alimenete si eu habar n aveam ohmy.gif


multumim ffffffffffffffffffffff mult floricele.gif
Diana.
Nu mie trebuie sa imi multumiti !
Multumiri speciale: kalua, roxanica, szimczi, Cleo...
floricele.gif Fara ele nu se facea nimic!
Sa ne traiasca fetele!
Diana.
Rog fetele care au tradus pentru monti (in afara de Kari, Cleo, Roxi si Szi nu mai stiu cine a scris, sad.gif , scuze ) sa imi trimita PM cu numele lor pentru a intra in grupul editorialist si numele pe care il vor pentru casuta de email pe eLady. smile.gif
katia
merci mult fetelor ,acum stiu ce pot manca si ce nu kiss.gif iloveelady.gif indragostita.gif
ionicicj
Eu nu reusesc sa vizualizez tabelul cu indicii glicemici in romana....Ma poate ajuta cineva, pls?
ionicicj
Multumesc Maat....e de mare ajutor
SurPrix
Fetele, Fennel este Fenicul... chiar căutam să fac peşte cu fenicul şi topping o salată
Diana.
Fenicul gasesti la Real.
Bia
Eu am gasit niste orez Basmati dar nu stiu daca e ok pentru ca avea si boabe albe printre el. Nu l-am cumparat. Cum trebuie sa fie?
SurPrix
QUOTE(Maàt @ Jul 21 2009, 04:48 PM) *
Fenicul gasesti la Real.


Câh... nu prea îmi plac cumpărăturile din supermarket-urile gigant  crying.gif


E măcar proaspăt? nesigur.gif

Szimcsi
Pink, ai citit ce contine? Eu intotdeauna citesc eticheta inainte sa cumpar ceva. Daca nu scris orez alb pe lista, e ok.
Bia
Nu am citit. Data viitoare si citesc! Nu m-a taiat capul. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.